Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fizikai munka mellett szeretné...

Fizikai munka mellett szeretnék fogyni (cimerezes, kapálás, gyomlálás, gyümölcs szedés), miket egyek hogy ne érezzem magam erőtlennek és ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
Tél óta fogyozom. Szépen mentek is le a kilók,de itt a nyár es kell dolgoznom és ha nem eszek többet szédülök es gyengének érzem magam. Ezek általában szendhidratok lesznek.. Miket egyek ? Tudok főzni,sütni bármi de mit vigyek el arra a nyolc órára amit ehetnék es elég energiát ad. (tudom ehetek többet hisz elegetem ma de megis) .

2015. júl. 11. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Húsos szendvicseket sok zöldséggel és sajttal. Azzal kibírod a fizikai melót, és nem is fogsz hízni. Ja, és nagyon sokat igyál.
2015. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bírod, szerintem a szénhidrát helyett a fehérjére, zsírra koncentrálj, a zöldség persze jó hozzájuk. Jobban laktat az ilyen étel, mint a szénhidrátos, az inzulint is kevésbé cibálja meg, tipikusan tovább bírja az ember így. Persze ez emberfüggő is, van, aki sok szénhidrát nélkül nem tud meglenni.
2015. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem,de konkrét példákra lenne szükségem,hogy miket vihetnék ami nem romlik meg meg könnyen elviheto stb.
2015. júl. 12. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
füstölt kötözött sonka amit húsvétkor eszünk én olyat vinnék az kibírja addig a melegben és laktató is
2015. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szalonna kolbasz hagymaval
2019. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!