Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt is beiktatom sikerem...

Ha ezt is beiktatom sikerem lehet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a kifejezetten kövér csajszi. 176 cm vagyok és 58kg. Na most, öcsikém júniusban fog ballagni és kinéztem egy elegáns ruhár a ballagására. Csak szeretnék benne gyönyörű lenni.

Mindennap kb.800 max 1200 kalóriát eszem, lépcsőzök (4emeleten lakok), a suliba sokszor sétálok (kb. 1-1,5km oda-vissza), sokszor futok a busz után (jóóó, majdnem mindig :D), egészségesen kajálok (csirkemell, joghurt, kevés kenyér, inkább abonett).

És most beiktattam napi 20perc futást (egyenlőre nem bírok többet) MBT cipőben. Szerintetek ezzel a módszerrel le tudok fogyni kb 5kg-t? Igazából feszesedni is szeretnék. Régebben pilateseztem, de most nincs rá időm, azért maradt a futás.

Betegség miatt nagyon lassú az anyagcserém, tehát ilyen kilengések, hogy hamburger/pizza/chips/stb. nagyon nagyon ritkán, max 1,5havonta fordulnak elő, és akkor aznap csak annyit eszem, kiegészítve gyümölcsel+joghurttal.

Tehát várom a tanácsaitokat,véleményeteket! Köszönöm! Vagy ha esetleg van vmi más mozgás forma ami bejöhet nekem, azt is szívesen várom. Tervezem azt R.R-t (régen csináltam az Add önmagadat), de nem tudom abból melyik lenne a legjobb (a 2008 v. a 2009).


2010. márc. 4. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
176 cm 58 és sok??? Tesóm 173al 60 kiló és nagyon csinos.
2010. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És 21 éves vagyok.
2010. márc. 4. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
a 2008 as és a 2009es is nagyon jó, azért használd sztem mind2-t hogy tudd váltogatni:)
2010. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na mivel tudom, hogy nem a kiló a döntő, ezért itt a kép:

[link]

2010. márc. 4. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
ha még 5 kilót lefogysz a soványság miatt nem fog jól állni rajtad a ruci.... a karodon most is látni, hogy nincs felesleg. az egy árulkodó rész...hidd el, csak sokan nem is tudják.
2010. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudtam. Pedig pont a karom az egyik ami nem teszik :)
2010. márc. 4. 17:30
 7/9 anonim válasza:
100%

Jézusom, nehogy fogyni akarj!

Szerintem így vagy jó :D

Ha lefogynál 5 kg-ot, akkor tényleg nagyon vékony lennél...

2010. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azért küzdök, hogy kb. ilyen alakom legyen. :) Pont 176 cm vagyok, és 62 kg, ha 60 kg leszek akkor nagyon boldog és elégedett leszek tényleg. :)

Fogyókúrát felejtsd el, női szemmel is csinos vagy, inkább csak próbáld a súlyodat tartani. :)

2010. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne foggggggggggyjjjjjjjj le:D

ígyis vékony vagy.

2010. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!