Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hatásos lehet?

Szerintetek ez hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Eddig elég sokszor ettem =S

Nagyjából így nézett ki egy napom: reggelire kakaó+szendvics, suliba szendvics, ebédre és vacsorára pedig amit éppen anya főzött. De az ebéd és a vacsora között nagyon sokat nassoltam. Szinte egész nap ettem.

Most annyit változtattam, hogy suliban nem eszek semmit, ebédre és vacsorára próbálok kevesebbet, meg nem nassolok. Ja és eddig alig ittam, de most próbálok jó sokat.

Tudom, hogy sokan azt mondták, hogy nem használ, de valahol meg azt olvastam, hogy karcsúsít, úgyhogy a napi 30 perc hulahopp karika is megvan.

Szerintetek ez így hatásos lesz?

Kb. 168 cm vagyok és 60 kg.

15/L


2010. márc. 4. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem reggelizz, mondjuk egy szendvics (teljes kiőrlésű kenyérből) tízóraira ehetsz valami gyümit és akkor ebédre ami van, uzsonnára is ehetsz vagy gyümölcsöt vagy joghurtot. vacsira meg keveset, inkább fehérjét. szerintem az már csak jó lehet ha nem nassolsz és sokat iszol, na meg valamit mozogsz is.
2010. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
reggelire + suliban mindenképpen egyél, nem fogsz hízni tőle. délután ha nasizni akarsz ehetsz gyümit, hamletet vagy egy marék diót vagy mogyorót. este 6-7 után már ne egyél. sok sikert. jah, és a hullahopp jó alakformáló:)
2010. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos válaszokat :D
2010. márc. 4. 20:24
 4/8 anonim válasza:

De a koplalás se a leg jobb megoldás!!!

De nekem a bio cuccot ajánlották mert nekik sikerült de nekem nem a legjobb ha ritkán és többet elszel!

2010. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

sztem a reggeli az fontos ... de tízóraira ha viszel egy almát például az is jó ... inkább vacsorát kell kicsit kevesebbet enned ... de azt is hallottam hogy ha 6 óra után nem eszel az jó mert este nem mozogsz olyan sokat és nehezebben emésztesz...

nassolásra pedig egyél gyümölcsöt ... abban legalább vitamin is van :) ... és mindenképp igyál sokat (főleg vizet)mert az fontos a szervezt számára...

amúgy sztem a magasságodhoz képest a 60 kg az nem sok, úgyhogy nem kell túlzásba vinned

2010. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól van, eddig szinte majdnem minden hülyeség. Suliba egyél, sőt, többször is, de ne sima szendvicset, hanem mint ahogy mondták teljes kiőrlésű kenyérből készültet. Napi egyél 5-6 alkalommal legalább. 3Liter víz legalább. Ne egyél lisztes, cukros dolgokat, nassolást felejtsd el, zöldség gyümölcs mehet, de azért nem szabad túlzásba vinni.Ebédre és vacsorára egyél valami fehérjét is(csirke, pulyka, hal). És a legfontosabb: EGYÉL 6 után, aki nem tanácsolja azzal ne foglalkozz mert közterjedt butaság. Sportolj naponta, bár én nem hiszek a hullahoppban annyira, a lassú kocogás jobb lenne.


kezdet voltam.

2010. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az elöző előtti író vagyok ... sztem csak azért nem jó mert te 15 éves vagy ... magyarul még fejlődésben van a szervezeted, és ilyenkor fontos a megfelelő tápanyag bevitele... de ha nem viszed túlzásba az édességet és chipset , és mellette rendszeresen mozogsz akkor az jó lesz ... de semmi esetre se koplalj
2010. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nem vagyok kövér, sőt mások szerint pont jó (súlyra lehet soknak tűnik, de 5 évig sportoltam úgyhogy izom is van), de én egy picit szeretnék fogyni. Csak pár kilót. Úgyhogy túlzásba nem fogom vinni, koplalni nem fogok.

2010. márc. 7. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!