Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eveline Slim Extreme 3D...

Eveline Slim Extreme 3D intenzív karcsusító és bőrfeszesítő anticellulit szérum Vélemények?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.! :)

2015. márc. 26. 11:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem lehet, hogy léteznek 'fogyasztószerek', csak erről a világon élő duci gabonaevő emberek bizonyára nem tudnak, vagy nem akarnak könnyedén karcsúsodni edzés meg helyes táplálkozás nélkül, valami tablettával... :)
2015. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
pÁR JÓ VÉLEMÉNYT OLVASTAM MÁR RÓLA CSAK SZERETNÉK még párat olvasni róla mielőtt megvenném :)
2015. márc. 26. 12:51
 3/23 anonim ***** válasza:

Kamu marketinges sikertörténeteket bármennyit lehet írni, olvasni.


A marketing nem változtat a valóságon, legfeljebb az emberek szubjektív valóságán (be lehet mesélni az emberek fejébe, hogy egy nem valós dolog mégis létezik, valódi, működik stb. elvi kérdés, hogy a valóság és a szubjektív valóság közül melyik az igazi).


De gondold át amit írtam. Ha tényleg lennének csodaszerek, fogyasztószerek akkor a lusta, de gyakran nem csóró, fejlett országokban élő kövér emberek már nem használnának sikeresen egy ilyen szert?


Ilyen mértékű lenne az elhízás 'járvány', ha létezne rá egyszerű megoldás? Erről mit írtak a vélemények? Célszerű a dolgokat alap logikai szempontok szerint is megvizsgálni, természetesen én nem mondom azt, hogy az én általam felvázolt logika 100%-osan kizárja, hogy működő fogyiszer létezzen, de megbízhatóbb ha te magad átgondolod a dolgokat mintsem mások hazugságaira (véleményére) hallgatsz. Azok teljességgel manipulatívak. Itt persze a fórumon többnyire nem fizetett marketingesek írnak, itt tényleg hasznos informálódni (persze sok butaságot is lehet olvasni).


Általában fogyasztószerekkel kapcsolatban nem sikertörténeteket szoktak írni, én étvágycsökkentőknél olvastam fogyásról, de ha kevesebbet eszik valaki, akkor nem meglepő a fogyás. :)

2015. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan ezen az oldalon mellnagyobbító krémet is árulnak... de gondolom neked még ez se gyanús.
2015. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Vallások és pofonok.. Elhinni bármit el lehet, amíg egyik vallási csoport nem vagdossa le más emberek fejét addig igazából tök mindegy.. költse mindenki a pénzét amire pocsékolni akarja. Ha az tényleg boldoggá tesz valakit maga a remény (pl. fogyasztószerek által ígért eredmények) aztán meg a csalódás, ez megéri a pénzt, boldogságot ad akkor.. ezen nincs mit kritizálni.


Indítani kell egy hasonló kamu üzletet, és reményt, boldogságot kell árusítani azoknak az embereknek akik igazából nem akarnak tenni azért, hogy lefogyjanak, de pénzük az van. Persze ez átverés és nem mindenkinek van gyomra hozzá, de hát .. aki nem elég pénzéhes az nem ebből él :)

2015. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
átverés az eégsz
2015. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ez nem fogyasztószer , hanem bőrfeszesítő!! :)

Olyanok válaszát várom akaik használták is! :)

2015. márc. 27. 08:24
 8/23 anonim ***** válasza:

Persze, ez mindig így megy. Jön egy fogyasztószeres kérdés, aztán a kérdés nem is fogyasztószerre vonatkozik mert (...) valamiért minden más átverés de az amiről a kérdés szól az nem, utána meg már eleve kitétel lesz, hogy csak olyan írjon, (aki volt olyan manipulálható, egyszerű) aki kidobta a pénzét az adott vacakra. És ez kikötés lesz a napokon belül kiírt következő kérdésben is, csak olyan írjon aki már próbálta.


Ergó csak hiszékeny nők írjanak, de közülük is lehetőleg olyan akinek használt :)


Aztán ha betéved véletlen egy marketinges és leírja hogy mennyit használt neki, akkor happy van.


Vagy ha betéved egy anyuka akinek pont a krém/tabletta/akármi használatakor változott úgy a havi hormoningadozása, hogy feszesebb lett a bőre, vagy éppen máshogy étkezett, többet ivott, akármi történt vele akkor már tényleg működik a csodaszer, hiszen még egy valaki 'megerősítette' :)

2015. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem ezt irtam de mind 1 :)
2015. márc. 27. 09:18
 10/23 A kérdező kommentje:
NEM ezzel akarok lefogyni sikeresen leadtam nek kevés kilót fogyasztószerek nélkül !
2015. márc. 27. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!