Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan kecskeméti lány aki...

Van olyan kecskeméti lány aki eljárna konditerembe de nem tud kivel elmenni?

Figyelt kérdés
Én fogyni szeretnék de sajnos egyedül nem nincs kedvem elmenni kondiba és egy társat keresek aki szívesen eljönne velem.
2010. márc. 4. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
15/L
2010. márc. 4. 21:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek egyedül járni. Egy időben jött velem a munkatársam is, de úgy nem tudtam olyan jól kikapcsolódni. Ne ragaszkodj az edzőtárshoz, szerintem. De ha mégis, akkor sok sikert, hogy találj valakit magad mellé! :) a konditermet kinézted már?
2010. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nézegetem őket csak nem mindegyik weboldalon van feltüntetve a bérletek ára de ha kecskeméti vagy akkor adhatsz pár tippet :D
2010. márc. 4. 22:32
 4/6 anonim válasza:
73%

Pasi vok xD

20 és kigyurt én eljárok veled XDDD

2010. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ajánlom a Fitt woman-t a Hoffmann János utcán. Itt csak csajok vannak, és nagyon hangulatos. A korlátlan diákbérlet 6090, a 8 alkalmas meg 4990, de most van olyan akció, hogy annyi százalék kedvezményt kapsz, ahány éves vagy. :) Előző hónapban a Colosseumba jártam, de nem nagyon jött be. Nem segített senki, és bunkók voltak a dolgozók. Itt mindenki nagyon aranyos, és tényleg nagyon hangulatos a hely. Szeretek ide járni. A favorit mondjuk a SzilCoop feletti lenne, de az meg bazi drága. :( kérdezz még, ha tudok, segítek!
2010. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a választ nem tudom lehet hogy elmennék egyedül de félek hogy kinéznek onnan vagy nem is tudom szóval 1x jó lenne nem egyedül menni am miket szoktál csinálni ?
2010. márc. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!