Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után kövérebbnek látom...

Fogyás után kövérebbnek látom magam (? )

Figyelt kérdés

Közel 31 kg fogytam de még kövérebbnek látom magam. (98 kg-ról 67 kg-ra) Még mindig szeretnék fogyni olyan 62-63 kg-ra de szerintem a 40 kiló is sok lenne. Nem tudom mi baja az agyamnak mert egy hájas lányt latok a tükörben de néha pedig rgy tök átlagosat.


168 cm / 67 kg



2015. júl. 16. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Anorexia.
2015. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A családom is ettől tart. Depressziós és pánikbeteg lettem viszont az évek alatt. Sokat kattog az agyam az öngyilkosságon is pedig csak 15 vagyok...
2015. júl. 16. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ennek semmi köze a súlyodhoz. Más lelki ok miatt akarod magad direkt bántani ezzel. Próbáld józan ésszel meggyőzni magad! Hogy lennél dagadtabb ha egyszer lefogytál 31 kilót?
2015. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs csak ezt látom a tükörben...Ha centikben mérem meglepődök de jó értelemben viszont ha tükör elé állok...:((
2015. júl. 16. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom feszes sportos akarsz lenni, ahhoz először is izmot kell növelni utána úgy kell fogyókúrázni hogy zsírból fogy ne izomból.
2015. júl. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok kockákat csak hogy feszes bőröm legyen. Sportolok de valahogyan még sem a kívánt alakot érem el.
2015. júl. 17. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig a feszességet az izom adja, attól hogy "kockás" leszel nem kell félni mivel azt nagy eséllyel csak akkor tudja összehozni az ember ha akarja s mert nem olyan könnyű.

Szóval izmot kell építened hogy a testnek feszességet adj más lehetőség nincs.

Izom semmiből nem tud épülni vagyis tápanyagot kell bevinni vagyis enni!

Az izom fehérjéből épül akkor gondolom adja magát hogy fehérjedúsan kell táplálkozni.

Mikor felszelted a kellő izmot akkor le kell diétázni a zsírt és ilyenkor is fehérjét kell főleg bevinni hogy ne az izmot hanem zsírt bontsa a szervezet.

2015. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!