Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgással fogytatok?

Milyen mozgással fogytatok?

Figyelt kérdés

Érdeklődöm, hogy életmódváltás mellett Ti milyen mozgásformát választottatok amitől sikeresen fogytatok is?

(Sajnos nekem műtötték a térdem így futni biciklizni nem tudok, uszoda pedig nincs a környéken így az is kiesett sajnos) Otthoni tornával ment a dolog? Esetleg mellette Flabélos?

Nem igazán tudom mit mozogjak, ráadásul hormonproblémáim is vannak így nagyon nehéz egyetlen kilót is leadnom.(Pajzsmirigy-alulműködés és krónikus gyulladás)

Köszönöm.



2015. júl. 16. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Tizenpár évvel ezelőtt Ducitréningeztem-előtte semmit nem mozogtam,már ez a fél órás "lötyögés" is komoly mozgásnak számított. Ahogy fogytam, úgy kerestem nehezebb tornavideókat, heti 2 súlyzós edzéssel kiegészítve. 20 kilót adtam le 6 hónap alatt megfelelő étkezés mellett.
2015. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gratulálok ez nem semmi! Körülbelül én is ennyit szeretnék leadni!
2015. júl. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!