Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti tényleg jól laktot 40-60...

Ti tényleg jól laktot 40-60 gr zabpehelyből készült zabkásával, vagy csak a diéta miatt nem esztek többet?

Figyelt kérdés
60 gr zabpehelyből és 2,5 dl laktózmentes tejből csináltam zabkását, 1 tk. mézet tettem bele. De miután megettem, éreztem, hogy nem laktam jól, így ettem még egy vajas kiflit. Ez így nagyon sok? Ti nem bírnátok ennyit enni?
2015. júl. 16. 20:37
 1/10 A kérdező kommentje:
*laktok
2015. júl. 16. 20:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

7.30-től 7.50-ig megeszek 125gr zabpelyhet két almával, az kitart délig


25F

2015. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És mennyi folyadékkel készíted?

Szeretném kérni a többieket, hogy ők is írják oda a korukat! :)

2015. júl. 16. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:
csak átmosom vízzel, hogy mennyit szív magába azt nem tudom
2015. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel én egy 1600 kilokalóriás étkezéssel sem mindig lakom jól, nyilván bírnék ennyit enni... De a zabkása túl szénhidrátos nekem (a szénhidráttól megéhezem, a jóllakásban még segíthet a zabkása nagy térfogata, de ha nem kalóriadús, nagyon hamar megéhezem újra), pár deka fölött még csak csinálni sem tudok, de amúgysem szeretem, csak kicsit érdekel s azért egész ehetővé lehet ízesíteni ;)... Négyszeres mennyiségű vízben főzöm (tejjel sosem próbáltam, mert amíg tejet ittam, sosem ettem zabot), kókusszal, gyümölccsel vagy kakaóval ízesítem.

Inkább a párom eszi néha, 150g zab, sok mazsola és kókusz elég neki reggelire (8-9-kor eszi a munkahelyén és 3-ra jön haza ebédelni). Azt mondja, kicsit jobban laktatja, mint a rántotta rizzsel, de neki alapvetően kalória kell.


Kicsit hosszú lett, bocs.


Mélységesen emberfüggő, kinek mennyi kell a jóllakáshoz, az biztos. Egyesek azt állítják,egy zöld turmixszal is elpörögnek délutánig, nekem AZONNAL ennem kell utána, pont olyan azonnali éhséget okoz, mint pl. az alma s az én zöld turmixomban nincs is gyümölcs... A zabkása is olyan, hogy egyesek egy kis semmivel is jóllaknak órákra. Nem tudom, hogyan csinálják, de vannak ilyen különbségek.

2015. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, 38N bár nem tudom, ez mit számít.
2015. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fél bögre zabpehely + 1 dl víz + 1 dl zsírszegény tej 1,5 kupak édesítőszerrel - ezt elfelezem, 2 reggelire elég. Néha eszek hozzá aszalt gyümölcsöt, vagy megszórom fahéjjal.


19/L

2015. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég, de ennél több nem is kell, mert tény, hogy laktat, de elég sok ch van benne. Tehetnél bele gyümölcsöket, én néha szoktam bele törni villával egy fél/egész banánt, ami még édesebbé is teszi vagy pedig idény gyümölcsöket. :)

A vajas kiflit pedig legközelebb inkább mellőzd, akkor inkább egyél még egy kis zabpelyhet tejben.

2015. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az én reggeli zabpelyhemben 2 dl tej és 50g zab van, plusz egy fél teáskanál méz és egy alma vagy banán vagy pár szem eper. ennek a háromnegyedét megeszem reggelire, aztán ha később megéhezem, megeszem a maradékot tízóraira.
2015. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 40 grammból csinálom , jól lakom vele, néha belereszelek egy almát vagy pár szem epret ha úgy van kedvem. Hát vajas kiflit tényleg nem bírnék utána megenni :D
2015. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!