Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors választ kernék! 12 éves...

Gyors választ kernék! 12 éves vagyok, és nagyon dagadt. Gyógyszert egyáltalán nem akarok. De itt a nyár, és szeretnék szépre lefogyni. A kérdés; lehet gyógyszer és sport (sport-nagyon lusta vagyok) nélkül valahogy lefogyni? És nagyon hatékonyan?

Figyelt kérdés
Lefogyni gyógyszer és sport nélkül?

#hatékony fogyás sport nélkül?
2015. júl. 17. 16:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha lusta vagy tornászni a Norbi duci torna is megeröltető lesz neked! Kamu kérdés!
2015. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Tehat nem akarsz kevesebbet enni es nem akarsz sportolni, tulajdonkeppen semmit sem akarsz valtoztatni.


Akkor miert is gondolod hogy tudsz majd fogyni?


Sajna nem fogsz tudn, es ha mar 12 evesen ilyen kover vagy, akkor mi lesz majd 20 evesen?


Most meg tudsz valtoztatni, csak akaratero kell hozza, es nemi tajekozodas. en szivesen segitek a reszletekben is, de helyetted nem tudok lefogyni.

2015. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Annyira jó h nem figyelés h mit írtam utoljára... És te meg mi a “kányának” írsz ide?!😒😒
2015. júl. 17. 16:53
 14/23 anonim ***** válasza:

Mozgás nélkül menne, de az étrenden akkor is kell változtatni. Kell is valamit tenni érte, nem fog lemenni rólad az a sok fölösleg magától. Zöldség, gyümölcs..

Én is hasonló helyzetben vagyok, kivétel hogy én letudok mondani dolgokról, és tényleg akarom a dolgot. Eddig fogytam 4 kg-t kb. 1 hónap alatt. És leginkább az étrendemre figyeltem.

2015. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ez gyakori kérdések nem gyakori

Beszolasok!!!😪😠😱😱

2015. júl. 17. 16:54
 16/23 A kérdező kommentje:
Ok én az utolsó kettő kommentemet a kanyas-nak irtam
2015. júl. 17. 16:57
 17/23 anonim válasza:
7es vagyok, próbálj mèrlegelni, napi kb 1 óra mozgás, amit tényleg nem sok, csak akarat kell hozzá, vagy maradsz kövér és önbizalomhiányos? Ráadásul 12 éves vagyok, ha nem változtatsz 20 évesen amikor a legjobban kell majd kinézned, 120 kg leszel. Úgyhogy emeld meg a kis popsid és irány mozogni :)
2015. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
12 éves vagy, azt akartam írni :D Én nem annyira vagyok, rég nem.. :D Sajna :/
2015. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Faj az igazsag!
2015. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én 12 éves lány vagyok. Nem voltam nagyon dagadt, de volt rajtam egy kis felesleg. De jött egy olyan időszakom, hogy hirtelen többet nőttem (ugyebár ilyenkor majdnem mindenkinek van egy olyan időszaka, mikor szakaszosan nő). És hát mivel nőttem így nyúltam is. Sokkal véknyabb vagyok most mát. Mondjuk egy kicsit ténylegesen is fogytam, mert egézségesebben eszem, mint régebben, de a növés is rengeteget segített. De persze a csodát ne várd, főleg ha nem mozogsz és sokat/egészségtelenül eszel.
2015. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!