Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok és nem tetszek...

Dagadt vagyok és nem tetszek a pasiknak. A volt barátomat elhalászta a testvérem, aki vékonyabb nálam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy dagadt vagyok egész életembe,de se kedvem se pénzem nyúl kaján élni. Néha ha sétálok az úton a rendőrség be akar vinni az állatkertbe,mert azt hiszik elszabadult a víziló. Komolyra fordítva mit tegyek?
2015. júl. 17. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Figyu. Nyers leszek... (le lehet pontozni ,pont le..om..) Ha dagadt vagy, fogyj le! Gondolom h zavar, azert nevezed magad vizilonak. Ha kover vagy es nen teszel erte, akkor vess magadra es rohadtul ne panaszkodj mert a falra tudok maszni az olyantol aki "huuu de szeretnek vekonyabb lenni de nincs kedvem tenni erte". A volt baratodat meg ha vinni akarjak had vigyek. Annyit is ert ha elhalasztak. Ha neked igy jo, akkor keresd azt a pasit aki nen a kulsodert hanem a belsodert szeret. Ha meg nem tetszel magadnak sem, tegyel erte...
2015. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Fogyj le. Bár úgy látom az akarat erőd nincs meg hozzá, szóval vagy elfogadod magad így, vagy teszel ellene.
2015. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Remek lehetőség a hőség az ételmennyiség csökkentésére . Sok folyadék dinnye és semmi nasi . A speciális és kamu kiegészítők tuti drágák , de a böjt és a mértéktartás díjtalan .Akár a futás , torna és hulla hopp karikázás , igaz nem a tűző napon megállás nélkül .
2015. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak vizet igyál, ahova csak tudsz sétálj. Ne egyél gyors felszívódású szénhidrátokat, csak ritkán. (Ha egész héten tisztán kajálsz és normálisan, ha vasárnap eszel egy pizzát sem lesz semmi, az arányokra kell figyelni.)

Sok zöldség, gyümölcsből is ehetsz de korlátozotabban. Ja és ahogy írták nem kell itt panaszkodni.

Ha nincs kedved fogyni akkor még nem vagy elég kövér, mindegy majd leszel és akkor lesz kedved fogyokúrázni.

2015. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
állj, ne fogyjál le pasik miatt. magad miatt tedd. ezt jegyezd meg egy életen át!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2015. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Dagadt vagyok és nem tetszek a pasiknak."

- vannak akiknek a teltebb nők tetszenek

- hatalmas probléma. Én meg nem nézek ki rosszul, mégsem tetszem egy csomó nőnek. Ha tetszem, akkor sem megyek veletek semmire..

- tegyük fel van akinek tetszel. Ilyenkor meg ő nem tetszik neked, mert ez így szokott lenni manapság, mindenki vágyódik valakire, aki meg nem vágyik rá igazán. Baromság ezzel túl sokat foglalkozni, lehet erre rá kellene jönni


"Elegem van hogy dagadt vagyok egész életembe,de se kedvem se pénzem nyúl kaján élni."


Ez esetben döntöttél. Következő életedben dönthetsz máshogy. De akár holnap is. Motiváció kérdése, nyilván ha majd lesz elég motivációd, akkor elkezdesz változtatni. Azt tedd, ami jólesik, ha egy gluténérzékenynek jólesik búzát enni, nincs azzal semmi baj, de beteg lesz. Mondjuk elhízott..


"Néha ha sétálok az úton a rendőrség be akar vinni az állatkertbe,mert azt hiszik elszabadult a víziló"


Ez igen jó. :))

Viszont komolyra fordítva, senkinek semmi köze hozzád, az ő bajuk, ha értékítéletet hoznak veled kapcsolatban. Nem tartozik rád az ő ítéletük, te megtehetnéd (saját érdekedben?) hogy ignorálod mások értékítéletét.


Igazából még a saját magunkkal szemben történő elvárásainkat is érdemes lenne ignorálni. Mert igazából nem visznek előrébb. Nyilván nem kötelező ezt az utat járni, lehet boldogtalanul élni és küzdeni hogy megfeleljünk másoknak vagy a saját elménk felépítette személyiségnek, ugyanúgy értelmetlen és céltalan mintha eleve nem tűznénk ki célokat, eltekintenénk az elvárásoktól és csak élnénk.


Ha gondolod és mégis van célod életmódváltással kapcsolatban, akkor meg írjál privátot. Előre elmondom, hogy hülyeség, viszont lehet egészségesebben élni, lehet egészségesebb, szebb testet elérni.. sokan boldogok is vele, bár szerintem általában csak vetítenek, az egészséges és jól kinéző emberek boldogtalanok, csak éppen más miatt mint a betegebb/ vagy kövérebb emberek. Úgyhogy ennyit erről.


Persze lehet egy csomó hülyeséget írtam, nem erőltetem a nézetemet, csak egy ötlet volt, hogy gondold át ilyen megközelítésből is a dolgokat.

2015. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig dagi vagy?
2018. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát :D egy kisiskolás súlya lement már rólam
2019. jún. 2. 12:38
 9/10 Vargabogi15 válasza:
Na sikerült fogynod? Ha igen, mennyit? Vagy legalább tettél ellene h kicsit valtozz? Mindig magad miatt valtozz meg, ne egy fiú miatt donts így. Az a fiú bizonyára nem szeretett téged, sajnos, de remélem lett neked más, vagy ha nem, akkor te is megfogod találni a szerelmedet,aki elfogad téged úgy, ahogy vagy.
2020. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sokat fogytam legalább 15 kilót,de ettől nem lett pasim :D
2020. szept. 13. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!