Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhattam ilyen gyorsan?

Hogy fogyhattam ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és rengeteget fogytam. Semmit nem csináltam, egyszerűen fogytam, látványosan, mivel mindenki csak azt kérdezi, hogy mi a titkom? Én is furcsállom, mert semmi nem nőttem, sőt! Megítélésem szerint még több szénhidrátot is vittem be a szervezetembe. Ilyenkor nyáron egy hónapra a sporttal is leállok (vége a bajnoki szezonnak), otthon ücsörögtem. Ennek mi lehet az oka?

2015. júl. 19. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha amúgy aktívan sportolsz, most pedig lógatod a lábadat, akkor lehet akár az izom leépülése is.
2015. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mérted is magad, vagy csak vékonyabbnak nézel ki? Abban a korban vagy, hogy hirtelen is nőhetsz kicsit, akkor ugyanannyi súly mellett vékonyabb leszel. Magasságod változott? Ha viszont indokolatlanul nagy súlyt vesztettél, akkor érdemes lenne felkeresned a háziorvosodat.
2015. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hány kg-ot fogytál? Ha előtte komoly edzéseid voltak,most meg hirtelen abbahagytad,akkor lehet lement rólad az izom.Kérdés,hogy a mérleg mutat kevesebbet,vagy a tükör? Ha a tükör,lehet nőttél.Ha a mérleg,akkor izom.De lehet ez egy betegség miatt is..
2015. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!