Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alkatot, mennyi idő...

Ilyen alkatot, mennyi idő alatt? (kép! )

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy ez túl izmosnak számít-e a pasik szemébe,de szeretnék ilyen alakot:

[link]


Jelenleg viszont ilyen vagyok:

[link]


Kemény munkával és kitartással..mennyi idő alatt érhetném ezt el?



2015. júl. 18. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez a nő testépítő. Tuti túl izmosnak fogják találni, szerintem nagyon szép. Ilyen képeknél festék direkt feszítés fényviszonyok. Láttam már ilyen izmos lányokat csak úgy simán, gyönyörűek! Csakhogy ilyen alakot nőként nem igazán lehet elérni csak úgy! Évek. Költeni kell rá nagyon sokat, brutál kaja, rengeteg súlyzó, amivel tényleg dolgozol, minden nap. Ez életvitel inkább. Szóval szerintem hamar elmegy majd tőle a kedved, mert kétszer annyi meló mint egy pasinak.
2015. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hacsak nem akarnak veled iszapbirkózásra kelni, akkor a jelenlegi jobb
2015. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés, de a jelenlegi sokkal jobb.:)
2015. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most jobban nézel ki. Talán azért, mert az első képen a csaj szálkás, mint egy hal.
2015. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy életstílus ilyen valószínűleg sosem leszel ha csak nem ez lesz az életviteled. Nem értem miért akarsz egyből egy fittnes csaj alakot magadnak ahelyett, hogy beérnéd egy kis formálódással és pár kg mínusszal. :D Ha bukdácsolsz matekból akkor nem az 5-re kell hajtani hanem a kettesre. :D Női logika nuku. :D
2015. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
ui: Jelenlegi sokkal jobb? Idióták... :D
2015. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a testépítő csaj szerintem borzalmas... Ez nem egy természetes kinézet, és ilyet éppen ezért csak úgy elérni nem is lehet. Ez egy életforma, és nagyon hosszú idő.


Szerintem most teljesen jó vagy amúgy, de ez nem jelenti azt, hogy nem kezdhetsz el edzeni, szálkásítani... Mert nyugodtan, de ne egy testépítő bajnok kinézete lebegjen a szemed előtt, hanem valami reálisabb cél. Szerintem.

2015. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A jelenlegin van egy kis husi, az a csaj meg romszálka. lehet edzeni, de azért ne száradjon be, mint egy partra vetett keszeg. 20% testzsír alatt a nők elvesztik vonzerejüket. Bár az is igaz, hogy van olyan férfi aki a kiálló bordára bukik meg a kocka hasra. Nos nekem egyik se kell meg szerintem a nagy átlagnak se.
2015. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-3 év kell hozzá
2015. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De hiszen te tökéletes vagy...
2015. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!