Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rettenetesen kivànom...

Rettenetesen kivànom az édességet! Mivel gyozhetem ezt le?

Figyelt kérdés

Nem kinzom magam,jokat eszem,kaloriadeficit megvan.Vitamint szedek,nem eszem semmit amiben liszt vagy cukor van,edzek is heti 3szor.Viszont nekem az edesseg a drog,hiaba nem ettem mar regota naaagyon kivanom,de a "szemet" kajakbol.Hihetetlenul sovargok utanna,mit lehet tenni ezzel?173cm 63kg

24N



2015. júl. 21. 08:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja,és ha elkezdem enni,akkor nem tudok leàllni vele.Temérdek sutit,fagyit,csokit megeszek ilyenkor,nem tudok megallni egy kocka csokinàl.Sajnos ez meg is tortenik minden 1-2honapban :(
2015. júl. 21. 08:56
 2/19 anonim ***** válasza:
Havi 1-1 ilyen nap nem fog hazavágni. Főleg, hogy nem vagy túlsúlyos sem.
2015. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
persze,hogy nem...csak itt az a baj hogy hetekig sovargok utanna,akkor kb 1-2 hetig nem hianyzik.Kesobb jon a nem birom tovabb es temerdek edesseg es ez igy megy korbe-korbe.Ha viszont meg minden heten megengednek magamnak egy szelet sutit,vagy kis csokit,ott biztos nem tudnek leallni es jonne megint a lavina. :( szoval akkor marad inkabb ez a ritkabbi dolog.
2015. júl. 21. 09:36
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha egészséges összetevőkből készíted az édességet az sem megoldás? Kókuszlisztből, kókuszcukorból, vagy xilitből? Most olvastam egy tanulmányt, hogy akik reggelire kaptak minden nap egy vékony szelet csokitortát, jobban fogytak, mint akik nem kaptak.
2015. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát elvileg ha egyáltalán nem eszel semmi édeset sokáig (vagy fél évig), akkor megszűnik teljesen az édes iránti vágyakozásod.

Vagy ehetnél például gyümölcsöt ilyenkor.

2015. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszel elég szénhidrátot, és így jelez a szervezeted. Vedd komolyan szerintem, és egyél több édességet. Fogynod a magasságod és a súlyod alapján egyáltalán nem kell már.
2015. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

probaltam mar egeszseges edessegekkel,gyumolcsel eluzni a vagyam,de nem birom becsapni a szervezetem,mert akar egy kilo gyumi utan is kivanom a csokit,fagyit,nutellat stb...

azt hallottam a kromtabletta elveszi az edesseg utani vagyat,igaz ez?

2015. júl. 21. 10:02
 8/19 A kérdező kommentje:
meg kb 3 kilot szeretnek fogyni...viszont nagyon bejon ez az egeszseges etkezes,csak ha nem jonne az a nap mikor szinte rezegnek a kezeim az edessegert,es total ki vagyok ha nem ehetem meg,meg rosszul is tudok lenni neha.Ezutan meg sokaig megvagyok nelkule (relativan sokaig)
2015. júl. 21. 10:06
 9/19 anonim ***** válasza:
1 kg gyümölcs 500 kcal kb. Az nagyjából egy tábla csoki...
2015. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

kepben vagyok a kaloriaertekekkel,de ez most hogy jon ide?

az egy kilo gyumit azet irtam peldanak mert pl annak sokkal nagyobb a terfogata mint egy tabla csokinak es megse csillapit...

2015. júl. 21. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!