Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mifele ember az ilyen?

Mifele ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Komolyan en mar nem ertem ezt. A szuleim az utobbi idoben nem egyszer mondtak, hogy nem artana kevesebbett enni, mivel felszedtem par kilot. Nekiallok fogyokurazni kicsit, de akkor meg veszekednek velem, hogy miert nem eszed a fankot, a langost, sultkrumplit, kakaoscsigat. Nem lehet itt mar mit fozni, nem eszek ilyesmit.

Hogy lehet kiloktol megszabadulni, ha ilyem eheszsegtelen ennivalot nyomnanak az emberbe.


2015. júl. 23. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Tudom tudom...-.- de a celhoz tartsd magad! :)
2015. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én Anyukám is ilyen a mai napig. Vigyázzak arra, hogy mit és mennyit eszem (nem vagyok kövér, de a vércukrommal vannak problémáim), de ez valahogy az ő fejében nem vonatkozik azokra az ételekre, amelyeket ő főz, amikor náluk vagyunk:)


Az anyukák szeretik a táplálékkal is kényeztetni a gyerekeiket, nem rosszból teszi eléd ezeket, csak nem gondolja át, hogy ezzel önmagának is ellentmond. Beszélj vele, magyarázd el, hogy nem sértő szándékkal nem eszel ilyenkor a főztjéből, és mennyit segítene, ha olyan ételt készítene, ami beleillik az étrendedbe.

2015. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 - Így van, nekem is úgy kellett határozottan megkérnem édesanyámat, hogy ha hazalátogatok ugyan ne ajánlgassa már nekem a különböző finomságokat vagy hogy szedjek csak még egyszer, ha egyszer éppen fogyni próbálok :) Ő csak kedves akar lenni, az anyák szeretik, ha jó étvággyal eszik a gyermekük :) De már megértette, mostanában mindig csinál nekem zöldségköretet, meg ilyenek.
2015. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ilyenek, főleg apukám. Amikor 50 kilós voltam, akkor az volt a baj, hogy hogy nézek ki, miért nem eszek, azonnal egyek, stb. Most van rajtam plusz kiló, most ez a baj, minden alkalommal mikor találkozunk, megkapom, hogy milyen kövér vagyok. (Egyébként azért a kövértől messze vagyok.) Próbálok odafigyelni, sportolok most, de mégis ha náluk vagyunk, tukmálják rám az édességet, kaját. Mindegy, már nem érdekel, szépen haladok most a célom felé és nem foglalkozom más véleményével.
2015. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Nekem világéletemben alap volt a zöldségköret s manapság a zöldségétel, fogyási cél nem kell hozzá (sőt, azzal nehezebb összehozni a sok zöldséget). Nagynéném is mindig pár kiló uborkával vár, s neki ez ilyen normál vendégváró a csirke mellé. Mindig furcsa számomra, amikor egy családban nincs állandóan egy csomó zöldség, igaz, én zöldségimádó vagyok. S meg sem tudnék enni egy zsíros szaftos ételt zöldség nélkül... Valahogy kell hozzá.
2015. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 - Szeretjük a krumplit, rizst, tésztát :) Édesanyám általában az unokákra főzi az ebédet, ők meg nem lelkesednek a zőldségekért, de most már csinál nekem külön köretet, mert én meg mindent zöldségekkel eszem.
2015. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!