Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 174 cm magas 23 éves pali...

Egy 174 cm magas 23 éves pali esetében mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Most 71-72 vagyok és úgy érzem, hogy egy kicsi "bébi-háj" van a hasamon, ki, mit gondol?:) Köszi a véleményeket;)

2015. júl. 26. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogyj le. Inkább erősíts.
2015. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar ám erősíteni... A párom 176 centihez most kb. 65-66, neki fogynia kell pár kilót, izmosodni tuti nem fog, eszébe sincs. Amennyit az élet hozott, annyi izma van (biciklizés, túrázás, ház körüli munka, könnyű fizikai munka), s ez neki tökéletesen megfelel. Később majd ráveszem, hogy valamit még dobjon rá, hogy fitt és energikus legyen velem együtt idősebbként, de különösebben izmosnak lenni nem mindenkinek kell. Ha férfi, ha nő. Valamennyire persze igen, ha férfi, ha nő.
2015. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy izmot növeljen, hanem azt, hogy erősítsen. Ezalatt azt értem, hogy a meglévő izomtömegét erősíti, de nem épít még több izmot. De ha akar fogyhat. Én biztos nem lennék 60 kilós felnőttként. Ezt most nem rossz indulatból mondom.
2015. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
János esetében tudom, de Palinál sajnos nem://
2015. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!