Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyótársat keresek? :D...

Fogyótársat keresek? :D (Debrecen)

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok (21L), és olyan embert keresek, aki fogyni szeretne, és ezért hajlandó csatlakozni hozzám, hogy együtt tűzzünk ki célokat, megbeszéljük az étkezésünket, és együtt járjunk futni, vagy esetleg edzőterembe lehetőség szerint, mert ugye egyetem mellett ez nem egyszerű :)) Szeptembertől lenne aktuális! :) Ha magadra ismersz, van még ötleted ezen kívül, és csatlakoznál hozzám, írj! :)

2015. júl. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Elfogyott..:D
2015. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólást :D
2015. júl. 27. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért szeptembertől akarod kezdeni? Miért nem ma?

Ha van edzőtársad, az jó dolog, kivéve ha a lustasága miatt te sem haladsz.

2015. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván, mert szeptembertől leszek Debrecenben... Nem tanácsokat, és véleményeket kértem. ;)
2015. júl. 27. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
és akkor debrecenig tömöd magad junk foodal? oké
2015. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
*szeptemberig
2015. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért: írtam valahol hogy ott és akkor szeretném elkezdeni?Csak annyit írtam, hogy mire oda kerülök, szeretném, ha lenne hozzá társam. Úgyhogy kímélj meg a retardált gondolataidtól, ha nem vagy képes elolvasni a kérdést. KÖSZÖNÖM.
2015. júl. 27. 19:50
 8/9 anonim válasza:
Nekem írhatsz :)
2015. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szivih
2015. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!