Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket szoktatok általában...

Miket szoktatok általában enni a bűnözős napokon, illetve milyen gyakorisággal iktattok be egy-egy ilyet?

Figyelt kérdés
Miket szoktatok megkívánni, átlagban mennyivel emelkedik meg ilyenkor a kalória- és szénhidrátbeviteletek? :)
2015. júl. 29. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán számolok kalóriát, csak nagyjából, így nem tudom egy csaló étkezés mennyi lehet. Én átlag fehér kenyérből valami szendvicset kívánok meg. De aztán később nem esik olyan jól, szóval inkább csak a szemem kívánja.

Én most úgy határoztam, hogy egy héten 3 csaló étkezésem lehet, és a következő hétre nem vihetek át, csaló étkezést. És azért egy csaló étkezés sem korlátlan, hanem normális emberi adagok. És akkor nincs gond ha egyik este bemegyek valahova, és megkívánok egy hamburgert pl, 1 csaló étkezést kilővök a hétből és kész.

2015. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Direkt nem iktatok be ilyet, de néha nem itthon eszem és épp rebellis vagyok... Vagy rég ettem egy kedves ételt..

Akármi lehet, volt már kis jégkrém, magvas zsemle és kifőzdés főzelék és somlói, de ezek azért extrémek és igazából nem jók, nem kellenek, max. finomak. Amire igazán rászállok, mert szeretem és néha kell (bár egy ideig remekül megvagyok nélküle), de kilengés, az a rendes adag (kiló fölötti) zöldségcurry, paradicsomos káposzta vagy egy remek névtelen zöldborsó alapú étel, azonkívül pl. fél sárgadinnye (tervezek majd görögöt is egyszer, idén még nem ettem), egy sült krumpli, mazsola... A rizsnél rezeg a léc, de 10g egy normál lazább napomba is fér, ennél jobban úgysem szeretem (csak currynél nehéz elkerülnöm).

Nagyon vad napjaimon ilyenkor kísérletezem zabkásával.

A saját receptes mazsolás répatorta is ideillik, de az a normál lazább napomba is belefér, mert nem olyan szénhidrátos, akárcsak egy kevés banán.


A kalóriát ilyenkor nem mindig számolom. Ha mégis, nem nagyon emelkedik, max. minimálisan. Régen más volt, akkor minden makrotápanyag nőtt, csak a fehérje nem mindig.


A szénhidrát ma már ritkán nő több, mint négyszeresére, bár meg nem mondom, mi a normál, ingadozik (20-40g, néha pár grammal több, gyümölcsszezon van s különben is).


Ilyen napok után, ha nem zöldség vagy pici gyümölcs volt a kilengés, mindig visszavágyom a szokásos kerékvárágba, jobban esik. Pár kilengősebb nap már megvisel, akkor kell egy kímélő, extrém ch szegény nap.

2015. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hetente egy csaló napot tartok,ilyenkor jöhet csoki,süti,sült krumpli,rántott sajt,más gyors kaja,fagyi...Amit csak megkívánok. Utána 6 napig újra tisztán étkezek.
2015. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!