Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet így fogyni,...

Szerintetek lehet így fogyni, ha általában ezeket eszem?

Figyelt kérdés

Reggeli: teljes kiörlésű kenyér valami felvágottal, vagy tojás plusz zöldségek, vagy virsli!

Ebéd: Minden nap hús (sertéshús, csirke, marha váltogatva)

Vacsi: semmi

Viszont elrágok pár répát, almát, káposztát még az esti órákban.

Egész nap teát iszom, napi 2-3 litert, édesítőszerrel

28N, 65kg, 171cm. 2 naponta mozgok 40 percet


2015. máj. 12. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem túl jó, de biztos lehet vele fogyn, de ettől még rossz.


Eleve miért kell kihagyni vacsorát? Azt akarod, hogy a szervezeted minél hamarabb azt érezze, nincs elegendő tápláléka, éhezik?


Ebédre jó a hús, na de köret nélkül, magában, vagy mi?


A mozgás szerintem kevés.

2015. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez elég koplalósnak tűnik így, bár nem tudom, mennyit eszel, de sejtem, hogy pl. nem egy kiló disznóhús az ebéd...

Úgyhogy a kalóriadeficit miatt eléggé borítékolható a fogyás. Az ebédhez van azért zöldség vagy valami?

2015. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevés mozgással is lehet fogyni, én is támogatom a többet, de nekem csak néha jön össze egy kis séta, s a ház körül dolgozgatok olykor. Néha nehezen veszi rá magát az ember, engem is zavar, megpróbálok változtatni,de van ilyen.

Persze az egészség miatt még fontosabb a mozgás, mint a fogyás miatt. Valamennyi kell.


A vacsora kihagyásától nem éhezik a test :D Ez buta tévhit. Ha valaki naponta legalább egyszer rendesen eszik, akkor már nincs ilyen, az anyagcsere se lassul meg semmi. A fogyásnak pedig inkább jót tesz, hiszen nem ugrál a vércukor. A kérdező ebbe bekavar a gyümölcsökkel, de azokban fruktóz is van, ami nem bántja az inzulint, bár nem is tölti a glikogénraktárakat, de 1-2 alma miatt csak én aggódnék, mert szénhidrátszegényen eszem, másnak nem kell.


Persze aki éhes este, az egyen.

2015. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van, van, bocsi az lemaradt. Rizs a köret, vagy friss saláta. Azért hagyom ki a vacsit, mert arra már nem tudok mit kitalálni, ami laktat, és nem leszek mégéhesebb a finom ízektől. Mert az esti éhezés az borzasztó.
2015. máj. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!