Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden második nap 1 órát...

Ha minden második nap 1 órát biciklizek (később talán futás is lehet), és minden köztes nap tornázok/erősítek, mellette diétázom, az jó a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Amúgy az igaz, hogy biciklizés közben nem szabad inni? Azt mégis hogy lehet kibírni? Én ott esnék össze...
2010. márc. 7. 10:47
 1/2 anonim válasza:
Én körbe tekertem magam fóliával, belebújtam a tréningruhába és úgy tekertem a szobabiciklin. A fürdőszobában vetkőztem le edzés után,.... jó izzasztókúra volt. INNI PEDIG KÖTELEZŐ! Bárki mást mond, az AB normál! :-)
2010. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jó lesz, de hetente legalább egy pihenőnapot is iktassál be! Ez is fontos. És feltétlenül igyál biciklizés közben, aki az ellenkezőjét mondta, azt nem minősítem, de se okos, se hasznos dolgot nem tanácsolt.
2010. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!