Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás tényleg vastagítja a...

A futás tényleg vastagítja a combokat?

Figyelt kérdés
Mindenképp vékonyabb combokat szeretnék, ezért elkezdtem futni. A családom viszont folyamatosan piszkál, hogy bolond vagyok, attól csak még vastagabb lesz... Tényleg így van?

2015. júl. 30. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
Ez hülyeség, a sporttól nem lesz vastagabb a combod, max. izmosabb, feszesebb.
2015. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, de az izmosabb az akár lehet centire több... nekem viszont mindenképpen az a célom, hogy akárhogy is, de centire kevesebbet mérjek.
2015. júl. 30. 20:03
 3/22 anonim ***** válasza:
4%
Ha futsz, akkor a zsírréteg lejön - ennyivel vékonyabb lesz, izom meg jön rá, ettöl picit vastagabb, de normális formájú lesz.
2015. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor mi az a mód, amivel csak lejön a zsírréteg, de izmosabb nem lesz?
2015. júl. 30. 20:11
 5/22 anonim válasza:
80%
1. vagyok: Izmot építeni kocogással nem lehet csak sprinttel, ezért a combodról le fog jönni a zsír + mint ahogy az előttem válaszoló is írta formásabb lesz
2015. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Inkább a vádli az, ami megvastagszik, hiszen azon alapból kevesebb zsír van, mint a combon, ezért még szembetűnőbb. A combról előbb a zsír megy le, és futástól nem is annyira erősödik, hogy húde izmos és vastag legyen.

De érzed is, ahogy futsz, hogy inkább a vádlid az, amin jobban "dolgozol" közben. :)

2015. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát, a vádlimat is inkább vékonyítanám. :S
2015. júl. 30. 20:23
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Fuss vagy kerékpározz nyugodtan, nem lesz vastagabb a lábad...

Az izomtömeg növeléshez rengeteg kalóriát kell bevinni, kis szériás nagy súlyos edzéseket kell végezni.

pl nagy súllyal kis szériával gugolni.


Ezek kardio edzések, lemegy a zsír, (ha a kajára is figyelsz) Ha még jobban figyelsz a kajára, akkor pedig le is szálkásodik.


Mondjuk a leírásod alapján nem tűnsz túl kitartónak. Inkább gyenge jellemnek, akarat nélkül...


Eleve milyen motiváció az, hogy vékonyabb lábakat akarsz...

2015. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
75%
8-as válaszolóval egyetértek, szerintem is jobb cél lenne, hogyha formás és szép lábakat szeretnél és nem csak az lebegne előtted, hogy legyen vékony. Sokkal szebb egy formás, jól izmolt láb, mint egy vékony, gizda comb...
2015. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, nekem akkor is a vékony tetszik. Nem mindegy, mi a motiváció? Nem azt kértem, hogy minősítsétek a célomat, hanem csak megkérdeztem, nem fog-e a futástól vastagodni a lábam. Ha igen, akkor más sport után nézek inkább.

Mert én VÉKONY lábakat akarok. Mindenkinek más tetszik. Nekem a vékonyság.

2015. júl. 30. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!