Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég 2 kilót vesziteni 10 nap...

Elég 2 kilót vesziteni 10 nap alatt?

Figyelt kérdés
Lenne egy ilyen diéta, amiért egyébként fizettem is és 2 kilót fogynék 10 nap alatt. Érdemes elkezdeni vagy nem ? Mármint úgy értem, hogyha ez kevés és nem éri meg akkor inkább mást csinálok. Ezen az lenne a jó, hogy hatszor eszek és ehetek mogyorót, aszalt szilvát, húst, meg ilyeneket. Menjek bele ? Lány vagyok
2010. márc. 7. 13:42
 1/3 maundrel ***** válasza:
lehet fogyni 2 kilót 10 nap alatt. DE nem lehet fogyni 2 kiló zsírt 10 nap alatt! remélem érted...
2010. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az első pár kiló a víz lesz és nem a zsír az biztos :)

Amúgy meg felesleges fizetni a fogyásért.

Nekem elég nagy tapasztalatom van a fogyásban.

Sosem fizettem érte csak logikusan tettem a dolgokat ehez a témához. Voltam már 104 kiló is és lefogytam 73kg-ra. Persze amikor abbahagytam a dolgot 4 év alatt 97-re visszamásztam. Most lementem 86-ra és elégedett vagyok vele.

Ha bármi kérdésed van a sikeres fogyásról írj bátran.

Ne hagyd h a pénztárcádba is turkáljanak.


E-mail:slayersboy@gmail.com

2010. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni 2 kg zsírt 10 nap alatt -attól függ hány kg vagy. Ha pl. 160 cm-hez vagy 52 kg, akkor nyilván nem fogsz 10 nap alatt 2 kg-t fogyni, mivel ez esetben nincs is rajtad felesleg. De ha 160 cm-hez vagy mondjuk 80 kg, akkor fogyhatsz akár 3-at is, hisz ez esetben több mint 20 kg felesleg van rajtad, ilyenkor mindig gyorsabb a fogyás. De fizetni tényleg nem érdemes érte. Csodaszerek nem fogják jobban beindítani a fogyást, max az étvágyadat elveszik (amfetaminszármazékok pl.), ennek viszont ára van, esetleg károsodhat valamelyik belső szerved, ha más nem, a gyomrodat jól szétmarja. Önuralmat csodaszer nélkül is szerezhetsz, kizárólag rajtad múlik, de biztosan menni fog. Ha a sok buta, IQ-light sztárocskának sikerült, akkor másnak is sikerül!
2010. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!