Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem magam soványnak?

Miért érzem magam soványnak?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 12 éves, és 154cm, 60kg.

Eléggé duci vagyok, ez feltűnő is.

Miért hiszem magamról azt, amit?

Ne irjátok azt hogy nem vagyok kövér, legyetek őszinték velem.

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. márc. 7. 16:10
 1/6 maundrel ***** válasza:
ne haragudj... de most akkor mi van? a címben azt írod hogy soványnak érzed magad aztán meg h dagi vagy... most akkor mi is pontosan a problémád?
2010. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre mit lehet írni? A testsúly kalkulátor szerint nem vagy sovány...
2010. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát amit leírtál van egy kis felesleg, de a kamaszlányoknál ez előfordul. Csak arra figyelj h több ne nagyon legyél.
2010. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz, de mitől hiszem magam soványnak mikor elég dagi vagyok.

--Ha ez számit leszoktam a sok evésről, és a hasam is kisebb lett.--

2010. márc. 7. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért hiszed magadat soványnak, mert vékonynak nézel ki, meg se látszik rajtad, hogy valójában 60 kg-t nyomsz. Van ilyen, pl. erős csontozatú lányoknál. Meg van olyan is, akinél baromi szerencsésen oszlik el a súly. Pl. nagymellű lányok esetében a 2 mell tömege együttesen akár 2 kg is lehet. Ha pl. a karod nem vékony, az senkit nem zavar (pl. Kiss Ramónának is kimondottan vastag karja van és nem a konditól). És azt is megfigyeltem, hogy akik NEM hasra híznak (hanem mondjuk alsó testre) azokat sosem dagadtozzák le, míg akiknek vékony lábuk van, de kibuggyan a hasukon a háj, azt egyből Miss Röfinek titulálják. Szóvaé vcalószínűleg szerencsés alkat vagy.
2010. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A súly a hasamon látszik meg, nem is kicsit...

2010. márc. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!