Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak egy hónapja fogyókúrázom,...

Csak egy hónapja fogyókúrázom, de most ettem szőlőt, nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza edzésből, és betoltam egy fürtöt mert már éheztem edzés eleje óta... Nem fogja megállítani a fogyást a sok cukor?

2015. aug. 7. 19:01
 1/3 Duenna ***** válasza:
27%
Buta vagy, ha azt hiszed, hogy a szőlő hízlal! A szőlő gyümölcs, ha nem eszel gyümölcsöt, akkor megbetegszel, mert nem viszel a szervezetedbe vitaminokat. Egyél szőlőt, és minden más gyümölcsöt, amennyit kívánsz!
2015. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a kertünkben van jó sok szőlő, szeptemberben 3 hétig zabálom kilószámra. Végülis eddig összesen csak 63 kilót fogytam. :S
2015. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1: A gyümölcs egyáltalán nem szükséges az élethez... Rengetegen kihagyják. Nemcsak abban van vitamin.


Kérdező, edzés után a legbüntetlenebbül eheted a gyors ch-t, de Te nem akármilyet ettél, hanem gyümölcsöt, gyümölcsszezonban (ha nem is szőlőszezonban). Szerintem magától értetődő, hogy eszünk gyümölcsöt, ha megkívánjuk, ha ez is gond, akkor túl szigorú vagy magadhoz. Egy fürt szőlő annyira nem is jelent sok cukrot. Én ilyenkor néha eszem dinnyét s az előtte levő jópár jobbbára szénhidrátszegény hónap sem érte el, hogy képes legyek 1-1,5 kiló alá menni alkalmanként... No, ez már sok, mivel mellé még többet eszem, mint máskor, rengeteg egyéb gyümölcsöt is és nem mozgok. De edzés után, éhesen egy fürt szőlő... Ez OK.

(Illetve ha valamiért Nálad bekavar,azt észreveszed és máskor mást eszel ilyenkor.)


A fogyást inkább a sok evés állítja meg. Persze, a cukornak is van hatása, de egy fürt szőlőé nem képes sokra.

2015. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!