Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek reggelire málnás zabkását?

Ehetek reggelire málnás zabkását?

Figyelt kérdés
2dl tej 40g zab és málnadarabok...ilyet lehet reggelizni Fogyókúra alatt?

2015. aug. 7. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
sajnos már ennyitől is pokolra jutsz :(
2015. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze :) ez egy teljesen jó reggeli
2015. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A tej nem az igazi, de amúgy OK.

Ha van (nyilván van), aki beleköt a málnába, azzal vigyázz, mert az egyéb galádságokra is képes. A legfontosabb gyümölcsöm (nem abból eszem legtöbbet, mert nem kell belőle sok, de a leggyakrabban ő kerül elém :)), nem alaptalanul.

2015. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
vigyázz a büdös bogarakra. mindig össze mászkálják azt a kib*szott málnát -.- én am málna nélkül eszem a zabkását, nekem így is bejön :D
2015. aug. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bogyómászó poloska, ja, az tud. Amúgy persze hogy jó málna nélkül is. Sok kókusszal, dióval (ezekből minimum annyival, mint amennyi a zab, már külön-külön) és némi mazsolával s banánnal (ha már zabbal dobom meg a szénhidrátbevitelemet, legyen igazán finom, az inzulinválaszt majd csökkenti a zsír).

Ez is lehet fogyókúrába illeszkedő (főleg 10g zabból, ahogy én eszem), de azért már jóval bátrabb, mint a málnás verzió, nem is komolyan írtam, de én így eszem az extrém kilengős, még zabot is engedélyező szénhidrátos napjaimon (bár sok szénhidrát nem fér bele, oly piciny, térfogatra viszont sok) s a párom is hasonlóan, bár nála több a zab és fogynia sem kell sokat. Finom.

2015. aug. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"a tej nem az igazi"


Tej nélkül hogyan csinálok zabkását? :DD

2015. aug. 8. 08:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Vízzel
2015. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És rizs tejet vagy valamilyet lehet használni?
2015. aug. 8. 09:07
 9/12 anonim ***** válasza:

A novenyi tejek sokkal jobbak. Mandulatej, rizstej (DM-ben eleg normalis aron van), kokusztej stb.


A tej tele van hormonokkal es nagyon egeszsegtelen. En csak attol fogytam tobb kg-t, hogy elhagytam a tejet es tejtermekeket.

Szoval ovatosan vele.

2015. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot hogy a tej káros.... Nem kell mindent elhinni.
2015. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!