Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insanity-ról mi a véleményetek...

Insanity-ról mi a véleményetek? Nekem érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon túlsúyos vagyok, 82 kg és 155 cm. Így van értelme belekezdenem?
2015. aug. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Semmiképp nem ajánlom, én viszonylag kevés túlsúllyal (60 kg/167 cm) kezdtem el tavaly nyáron, de nem fogytam tőle, mert iszonyatos étvágyat csinál és olyan intenzív, hogy az ember akaratlanul is úgy érzi megengedhet magának egy kis ezt, egy kis azt utána. De a fő ok amiért kb 3 hét után abbahagytam az az volt, hogy elkezdtem érezni a térdemet, illetve a hátam is elkezdett fájni, nagyon ízületgyilkos az egész program. Arról nem is beszélve, hogy semmi sikerélményed nem lenne benne, ekkora túlsúllyal kizárt, hogy normálisan végig tudd csinálni.

Én a helyedben valami kímélőbb mozgással próbálkoznék, séta, bicikli, úszás, torna, ami jól esik és van motivációd csinálni.

2015. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos semmihez nincs motivációm :(
2015. aug. 8. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Focus T25-el kezd inkább, főleg ha eddig nem tornáztál semmit. Ez is kemény torna, de nem Insanity-szintű. Alapozásnak tökéletes. Végig van könnyített verzió az összes gyakorlatból. Én ezt kezdtem el a tiednél nagyobb felesleggel és imádom. Már másodszor csinálom a programot, az első 10 hét alatt 11 kg ment le.

Utána az Insanity Max:30-at tervezem, mert abban is van könnyített végig, azok pedig nem ízületgyilkosok. Bár én azért tuti ami tuti szedek ízületvédő. :)

2015. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok, most 58 kg, és sokkal könnyebben, gördülékenyebben megy, mint pár hónapja, amikor 64 kiló voltam. Még ez a kis súly is rengeteget számít, úgyhogy én is azt ajánlom, hogy mindenféle kondi nélkül ne ess neki, engem is kikészített az elején.
2015. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem pedig csináld!

Én 20kg felesleggel kezdtem neki. 2 hónap levitt 10 kg-ot és teljesen átalakult a testem!


VISZONT!!!! minden féle képen szerezz be egy pulzus mérő órát, mert nem játék az Insanity, főleg nem nagyobb túlsúllyal. Nekem semmi bajom nem lett, és egyszer sem volt komolyabb szükségem az órára, de "jobb félni..."

Kitartást! :-) Én szorítok neked!

2015. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!