Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más mérlege is rosszalkodik?

Más mérlege is rosszalkodik?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit buta kérdés, de a mérlegem van, amikor a lakás más-más pontjain akár 1,5 kg-ot is téved. Ha túl soknak találom a súlyom, arrébb viszem, és ott kevesebbet mutat. Digitális, egyébként. Mi okozhatja ezt az ingadozást? Teszem hozzá, mindez 5 percen belül történik:)
2010. márc. 8. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
enyém is ilyen ráállok megadja a súlyt aztán újra rá állok mást mutat vagy ha 2 cm-t arráb rakom akkor is mást mutat nem tom milyért am enyém is digitális
2010. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az enyém kiakadt

amikor ráálltam.

2010. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mérlegek már csak ilyenek... :-))))

Az enyém is így méricskél.... Így mindig ugyanott a helyen mérem magamat és ugyanazon a mérlegen.

(Volt már úgy, hogy 2 kg-val többet mutatott 2 nap múlva :-))), aztán kevesebbet. 10 perc elteltével "meghíztam 1 kg-t, amikor másodszorra ráálltam...)

2010. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mérlegeknek nem szabad hinni.

Van egy digitális mérlegem, amivel már sokszor összevesztem a mutatott érték miatt. Erre egyszer közölte velem, hogy lo... na ez kiverte a biztosítékot nálam. :) (Lemerült benne az elem.)

2010. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen! Ha nem hiszek neki akkor teszek rá egy egy kilós súlyt vagy egy doboz tejet mondjuk és megnézem jót mutat-e
2010. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mienk is ilyen,de nálunk az se jött be hogy ugyanott hagyom...mert ha egyszer méredzkedek akkor mutat 86-ot,két perccel utána meg már 88-at mutat...A régebbi analóg mérlegek sokkal jobbak voltak.
2010. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindig ugyan ott kell mérni ha lehet ne parkettán , szőnyegen, hajópadlón
2010. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 maundrel ***** válasza:
látjátok sokkal megbízhatóbb a centi :D:D De egyébként csináljátok azt hogy ráálltok egyszer, aztán még 2 kétszer. A 3-ból 2X ugyanazt az adatot kell mutatnia.( ha nem akk lehet hogy elemet kellen cserélni :D) És persze mindig ugyanabban az időpontban mérjétek magatokaT ne naponta , hetente. legcélszerűbb ugye még reggel reggeli előtt.
2010. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!