Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy hónap...

Lehetséges az, hogy egy hónap alatt keveset ettem ( rizs, hús, saláta) nagyon sok mozgás mellett ( futás, túrázás) hízok?

Figyelt kérdés

Minden héten egy kg lement es a héten nyaraltunk. Viszont nem hogy fogytam volna de meg tobbel is jottem haza mint amennyivel elindultam. Ez hogy lehetséges? Nem ettem mast es minden nap túráztunk es futottunk


Köszönöm


2015. aug. 9. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem menstruálsz mostanában?
2015. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most nem. Masfel hete mult el
2015. aug. 9. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, miböl mennyit ettél, mert a rizs pl tipikusan olyan, hogy sok kalória van benne, ha "eleget" eszel. böven lehet töle hízni.


Ha tényleg választ akarsz, akkor mérj le minden élelmiszert pontosan grammra, (meg az italokat is), ezen kivül nem mindegy, hogy az "egész nap" mozgás mennyire intenzív- ha ugyanis a túrázás alatt szép lassan sétálgatsz, és nézelödsz, akkor az nem sok energiát fogyaszt.

2015. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok: még annyit, hoyg ne csak a súlyt nézd, hanem a körméreteidet (derék, fenék, mell, comb) is, mert sokszor csak ott látható a változás, mert a zsír lemegy, jön helyette izom és az nehezebb, de vékonyabb
2015. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!