Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lecsót lehet enni Fogyókúra...

Lecsót lehet enni Fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Én úgy csinálom, h hagymát rakok a serpenyőbe, majd paradicsomot,paprikát, erős paprikát rakok bele, és hagyom összefőni. Ezt lehet tolni ebédkor, csirkemellel?


Vagy ha rakok bele virslit, akkor vacsorára abonettel?



2015. aug. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne, mondjuk én akkor virsli helyett már tojást raknék bele. Dehát ahány ember annyi lecsó :D
2015. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miota ilyen melegek vannak, azota en is a foetkezeseket lecsora csereltem, tojasos lecso, barnarizseslecso, csirkemelles lecso, lecso graham kiflivel..:D
2015. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! En kolbaszt meg virslit is szoktam bele tenni, ehezes tojassal is, barnarizzsel is, vagy lecsos csirkemell barnarizssel, neha rakok bele cukkinit is, ugy is finom! Csak kenyeret ne egyel hozza!
2015. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán, tökéletes kaja diéta alatt! Főleg csirkehússal, vagy tojással!
2015. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remek étel fogyókúrában is :) (Már normális embernek, mert nekem megszalasztja a szénhidrátbevitelemet, ami nekem nem előnyös.)

Zöldség, zsír (van, aki nem tesz bele?), fehérje, teljesen jó.

2015. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!