Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lecsót lehet enni fogyókúra...

Lecsót lehet enni fogyókúra alatt? (Olajjal készült)

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon nem... Mondjuk ha naponta úgy 2 órát intenzíven edzel akkor bármit megehetsz.
2011. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ. sok féleképpen lehet elkészíteni, de szerintem nem valami nagy kalóriabomba. legalábbis anyu szinte csak zöldségeket rak bele, íze kedvéért meg minimális szalonnát meg ilyeneket. (nem tudok főzni, szóval pontosan nem tudom :D) de azt tudom, hogy a mangalica zsír sokkal egészségesebb mint az olaj.
2011. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-3 evőkanál olajjal készült, van benne hagyma , paradicsom, paprika, és fűszerek.
2011. jún. 8. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lehetne? Tiszta zöldség az egész (mondjuk szalonnát, kolbászt ne tegyél bele). Az a kis olaj nem fog befolyásolni egy egyébként jól összeállított, egészséges diétás étrendet.
2011. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

Zöldség az egész, az a kis olaj meg nem számít.

2011. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet. Csak zsemlét ne egyél hozzá!
2011. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké :) Köszi a válaszokat.
2011. jún. 8. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb fogyós kaja! Egyél csak nyugodtan, de a kenyeret, tésztát, rizst hagyd el mellőle.
2011. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!