Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ekkora szívás ez az egész?

Miért ekkora szívás ez az egész?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Szerintem az élet kųrvára igazságtalan. Sportolok mint az állat, egyesületben, és nagyon szar a genetikám. Hiába vagyok vékony, zsíros vagyok, magas a testzsírszázalékom. Egész életemben sportoltam, és rohadt szarul nézek ki. Egy csomó ismerősöm aki ugyanazt sportolja, vagy csapattársaim szálkásak, sportosak, nekem meg ez az undorító alkat jutott. Elhatároztam, hogy diétázni fogok. Rengeteg fehérjét vittem be, zöldségeket, tojást, sovány húst ettem, kalóriadeficitben voltam. Nagyon rossz volt, állandóan éhes voltam. Elkezdtem fogyni, de a legjobb az, hogy semennyire nem látszik. Kurvąra semennyire. Azt a minimális izmot is lefogyom magamról, mintsem a hányinger hájat, hiába a sport, és a kiszámolt egészséges étkezés. Ma tele lett a fąszom, bezabáltam 900 kalóriányi chipset, aztán sajtos sütit, meg jégkrémet. Először éreztem azt, hogy jól laktam egy jó ideje. Aztán ma megláttam egy képet a strandról magamról, és borzasztó, undorodom. Hányinger. Az se érdekel ha 50 kilós leszek, csak tűnjön el az undormány háj rólam. De nem tudok mit csinálni. Ilyen gusztustalannak születtem, ez van. Van valaki akinek hasonlóan szar a helyzete?

én azt tervezem, hogy nem fogok enni. Max napi 1x, hogy ne haljak meg. Úgy látszik nincs más megoldás



2015. aug. 13. 00:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A mellizmod olyan, amilyen, unokatesómnak sokkal kidudorodóbb, de nem zavarja.


Testképzavarod van, ha erre azt hiszed, hogy tömény zsír.

2015. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez még a sportolás előtt készült, vagy friss?
2015. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
2-3 hetes szal friss, most is igy nezek ki.
2015. aug. 13. 20:08
 14/24 A kérdező kommentje:
De ezen mi olyen meglepo? Mondtam h szarul nezek ki, es hogy szar a genetikam.
2015. aug. 13. 20:10
 15/24 anonim ***** válasza:
A kép alapján teljesen jól nézel ki, ha izmosabb akarsz lenni, tömegelj.
2015. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
részeg vagy vagy csak vak vagy?
2015. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

lány vagyok, szerintem jó tested van nagyon a kép alapján :D

(és nem, nem azért mondom, mert a zsírosabb pasik jönnének be, te nem vagy az :D)

igen, nem vagy iszonyatosan szálkás, ha az akarsz lenni, akkor szerintem súlyzós edzéssel tudnál olyan eredményeket elérni, amire vágysz.


viszont szerintem is testképzavarod van, mert nagyon nem tűnik szarnak a genetikád, nem vagy sem zsíros, se gusztustalan, hanem egy jó testű pasi :)

2015. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, de ezek szerint csal a kép. Nem vagyok izmos, ergo vékony testalkatú vagyok, te van rajtam zsír. Amikor járkálok így lötyög. Aki vékony az legalább legyen szálkás. Akin ugyanennyi zsír van, mint rajtam, de kétszer ekkora karja meg válla van, arra azt mondom oké, de ez egy nagy nulla, fôleg, hogy sokat sportolok.
2015. aug. 14. 18:20
 19/24 A kérdező kommentje:
Arról ne is beszéljünk, hogy amikor picit görnyedtebben ülök már gyûrödik a hasam..
2015. aug. 14. 18:21
 20/24 A kérdező kommentje:
Most akkor szerintetek mi legyen? Úszás mellett kézisúlyzóval végzett gyakorlatoknak lenne eredménye?
2015. aug. 16. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!