Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 2-3 nap...

Az normális, hogy 2-3 nap alatt lefogytam 1 kg?

Figyelt kérdés
Nem is tornáztam cssk keveset ettem.Nem értettem , mert máskor is keveset eszek és akkor nem fogyok.Van strumám , az nehezíti vagy könnyíti a fogyást?13 vagyok
2015. aug. 14. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy koplalással vagy edzéssel? Lehet hogy fogytál 1 kilót de lehet hogy nem. Lehet nem ettél és akkor mérted magad vagy csak vizet veszítettél... becsapós :)
2015. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 kg, az semmi, lehet ma nem voltál wc-n, ha minden nap méred, akkor láthatod, hogy 1-2 kg-t mindig ingadozik.
2015. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak kevesebbet ettem, és reggel mértem megam amikor még nem ettem.
2015. aug. 14. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tojtál egyet már -1kg
2015. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet ettél és ráadásul keveset is ittál, akkor valószínűleg csak kiszáradtál és folyadék veszteségből adódik a fogyás.
2015. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 kg súlyvesztés nem releváns. Két sör megoldja. Én általában egyszerre többet sz..rok.
2015. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak szarni és hugyozni kell. Rögtön fogytál 1-2 kilót :)
2015. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megiszom 1 liter vizet és 2 perc alatt hízom 1 kilót :D
2015. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, ez nem jelent semmit.


Ha előre szólsz pár nappal (már ha épp nem lenne jó az irány), bármikor bemutatok 2 kiló mínuszt is, nemhogy pluszt, 2-3 nap alatt :) Ehhez a kalóriaegyenlegemet sem kell különösebben bizergálni, megoldom vízből (kis részét pedig salakanyagból). S én alapvetően elég stabilan tartom a súlyom, de a glikogénraktáraim állapota az elég meghatározó... Ezen pedig nagyon könnyű változtatni.


Lehet, hogy most szénhidrátszegényebben ettél vagy máshogy jött ki az ürítés...

2015. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!