Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt 10 kiló?

6 hónap alatt 10 kiló?

Figyelt kérdés

165cm 76 kg. Nem mondanám magam túl kövérnek mert elég sok az izmom, de van felesleg.:)

Szeptembertől kosárlabdázok heti 2x, mellette szeretnék edzőterembe járni kb heti 2x. Futás meg az most is megy napi 2km.

Még ha nem is 10 kiló de változás latszódna? 17/L


2015. aug. 16. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2.5 hónap alatt fogytam 11 kilót. lehetséges lefogyni, ha normálisan étkezik az ember, és van mellette egy kis sport is. Amúgy meg, igen, látni a 10 kiló fogyást is.
2015. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

76 kiló testsúly mellett 2-3 kiló is meglátszik. 6 hónap alatt 10 kiló az meg kifejezetten ideális változás :-)


Én lényeges nagyobb testsúlyból fogytam le 6 hónap alatt 9-10 kilót, de csak az utóbbi hetekben kezdték észrevenni :D Kb.8 kilóig a kutya nem vette észre :-(

2015. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen amugy az étkezésre is figyelek legalábbis próbálok de nyaralásokon nem mindig a legegyszerűbb volt most. :D

Köszönöm a válaszokat.:)

2015. aug. 16. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!