Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik Norbi Update-eztek!...

Akik Norbi Update-eztek! Miket esztek vacsira?

Figyelt kérdés

Mindent írjatok,ami az eszetekbe jut!

Ugyanis én azért szoktam abbahagyni,mert megunom azt a pár dolgot,amit én eszek este.

Köszönöm előre is!


2010. márc. 9. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen növényt, salátát, párolt zöldséget ehetsz bármilyen hússal, virslivel, sajttal. Levest is lehet, amiben nincs liszt. Főzeléket is, amit saját anyagával sürítettél.
2010. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zabkorpával panírozott rántott tökféléket, brokkolit-karfiolt-répát stb. zöldséget tejfölös sajtos mártásban sütve, tojást sütve-főve, husit, virslit paradicsommal, paprikával, sajttal. Kenyér helyett hamletet. Hamletre csinálhatsz körözöttet, egyéb kencéket. Szerintem az egész kulcsa az, hogy napközben rendesen egyen az ember betartva az időintervallumokat, és akkor este már nem kívánja a nehezebb kajákat. Ha egész nap csak ezeket eszed, akkor estére sokkal jobban megéhezel.
2010. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. márc. 9. 21:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja!A zabkorpás panírozott zöldséget olívaolajban rántod?
2010. márc. 9. 21:55
 5/6 anonim válasza:
100%
igen
2010. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségek, gyümölcsök, húsokat is lehet (csak én vega vagyok...) levesek, főzelékek (én a főzelékeket pl zabliszttel készítem)
2010. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!