Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg jók a Norbi-féle...

Tényleg jók a Norbi-féle tészták? Bármikor ehető belőle pl vacsira egy kis pörkölttel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen eheted normál mennyiségben vacsira is, szerintem nagyon finomak.
2011. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze, vacsira kifejezetten ajánlott a pörkölt. alacsonyabb ugyan az update tészta szénhidrát tartalma, de vacsorára még így is sok, akkor nem ajánlott nagyon szénhidrátot enni. főleg nem pörkölttel!!!
2011. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, milyen fogyókúra az, ahol este pörköltös tésztát lehet enni.

Norbi tésztái kettes kódúak, nem? Azt délután háromig lehet enni. A pörköltöt is max ebédre. Este már emúgy sem eszünk ilyen nehéz főtt kaját.

2011. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen,bármikor csak diéta alatt nem.
2011. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előző 3 válaszoló nem igazán ismeri az update módszert szerintem. Edd bátran este is, csak mértékkel, nekem elhiheted lassan 20 kg ment le rólam és ettem ilyet én is este, de persze nem minden este. Ahogy gondolom Te sem minden este szeretnéd ezt vacsorázni.
2011. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző,

21:52 vagyok és 16 kilót fogytam az Update-módszerrel, de köszi a megállapítást. Szerintem aki este pörköltet eszik tésztával, az nem életmódot váltott, hanem csak fogyókúrázik. Sajna esélyes a jojóra. Ha valaki felfogja, hogy bizonyos dolgokról le kell mondani, de nem 100%ig, hisz délben ugyanúgy megeheti a kis pörköltjét, akkor a tudatát is hozzáformálja az új életmódjához, és ez vezet a sikerhez. Én így gondolom. 5 éve élek az Update szerint, makkegészséges vagyok és fitt, ha este pörköltet kéne ennem, nagyon rosszul esne :)

Szóval bizonyos dolgokról le kell tudni mondani a nap bizonyos szakaszaiban, ez az Update. Pörköltöt este nem eszünk. Legalábbis sokkal gyorsabban, látványosabban lehet fogyni, ha ezt kikerüljük.

2011. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10:27-es vagyok

Bocs, hogy ezt mertem írni, de pont ez a lényege az updatenek, hogy nincs lemondás! Norbiék soha nem tiltották a pörköltet vacsorára, csak régen tészta nélkül, most viszont ezek a tészták már 1-es kódúak vagyis este is ehető csak mértékkel, ahogy minden. Aki most figyeli a tv-ben a főzőműsorukat az láthatja, hogy nem egyszer készítettek tésztát, amit ajánlanak vacsorára, hát Ők csak tudják!

2011. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell lemondani semmiről valóban, én sem mondtam le, csak a nap bizonyos óráiban. Tehát ha pl kívántam a csokit este, akkor azzal vigasztaltam magam, hogy majd holnap.

A Norbi-termékeket nem vettem soha, de nem a tésztával van a bajom, mert tudom, hogy úgy csinálják, hogy tényleg ehető legyen este is. A pörkölttel van a baj, bár ugye ha pl pálmazsíros szója- vagy tojáspörkölt, akkor oké, de a hagyomásnyos husiból csinált, olajos-zsíros pörkölt nagyon nem esti. Persze ti tudjátok, de szerintem ha erről is lemondanátok és inkább csak délben ennétek, az használna a fogyásnak.

Emellett meg nem tudom elképzelni, hogy ha Update-kódozik valaki, akkor hogy nem szokik át a könnyebb kajákra főleg estére. Ha én megennék egy tányér pörköltet, ne adj Isten még hánynék is, úgy nyomna.

Norbi módszere ugyanis, ha a kódokat elvesszük, akkor abból áll, hogy "reggelizz, mint egy császár, ebédelj, mint egy polgár, vacsorázz, mint egy koldus". Ugye reggel a nehezebb kaják, este már csak könnyűek.

Namost a Norbi kajáival ezt ki lehet kvázi váltani, hiszen hagyományosan "nehezebb" kajákat is egyes kódúvá tesz, pl a tésztát. Erre mondom, hogy ez szerintem azért gáz, ha valaki ezt követi, mert ez nem életmódváltás, hanem csakl fogyókúra, amit nem lehet örökké csinálni.

Ha viszont rászoktatod magad a nem-Norbi kaják kódozás szerinti evésére, akkor azzal életmódot váltasz, hamarosan úgy hozzászokik a beled, hogy mikor milyen kaját és mennyit képes enni, hogy el sem tudod képzelni, hogy valaha máshogy csináltad.

Ugyebár a hízást az olyan dolgok okozzák, hogy este is zabálnak az e,berek (meg általában mindig). Ha Norbi-termékeket veszel, akkor erről nem szoksz le. Én ezt látom ennek a buktatójának.


Remélem, nem írtam túl bonyolultan.

2011. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult, teljesen igazad van, én értelek. De szerintem most nem engem kell meggyőzni, hanem a konkrét kérdésre válaszolni. Szerintem finomak a tészták és eheti este is ha megkívánja. Ha követed az update válozásait amúgy akkor látod azt is, hogy a zsír a barátunk egyedül a cukor és a liszt amit hanyagolni kell, illetve inkább csak délig ha muszáj. Én amúgy kértem Norbitól segítséget, és a pörköltre még soha nem mondta, hogy tilos vacsira. Csak pár éve még savanyúságot ajánlott mellé, ma már ehető hozzá a tészta is. Nem vagyunk egyformák. Bár én úgy gondolom, hogy a lemondással lesz jojó és ha nem vonsz meg semmit akkor állsz át igazán és válik életmóddá, ami működhet egy életen át. És nem feltétlenül kell a termékeit venni, de kétségtelen hogy nagyon nagy segítség. Nekem így működik, amit a leadott közel 20 kg igazol.
2011. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!