Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így gépezek akkor formásodi...

Ha így gépezek akkor formásodik a lábam/popsim?

Figyelt kérdés
szóval az asztalon támaszkodom (alacsony az asztal) és az egyik lábammal térdelek, a másik meg kinyújtva van hátul és alatta egy fitneszlabda van. fél óránként cserélnék mondjuk lábat. Mert most így vagyok kb 5 perce és érzem a popsim már. Ja és amelyik lábammal térdelek az alatt egy párna van hogy ne fájjon a térdem. Remélem érthető XD Szóval ez hasznos? Formálni szeretném a lábam és a popsim, de sajnos nem tudom rá venni magam hogy csak úgy nekiálljak csinálgatni. Így meg a gépezés leköt.
2010. márc. 9. 21:28
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és a labda a jábam végénél van, szóval ne ma combom alatt, hanem a lábfej résznél
2010. márc. 9. 21:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Azta. XD ilyet :D

Hát nem tudom, esetleg ha kicsit összeszorítod akkor talán, de ha páran beírják hogy így lehet formálni akkor ellopom az ötleted. :D megegyeztünk? :)

2010. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
hová jutott ez a világ....
2010. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utsónak mi baja van vele? Szerintem ha nem is sokat, de segít, mert mondom, a fenekemen érzem. Csak a térdemet féltem, nehogy szétzúzódjon vagy valami ha térdelek. amúgy ha ez nem jó nem tudtok még hasonló ötletet, amivel "észrevétlenül" lehet formásítani? Köszi :)
2010. márc. 9. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Combra, popsira szeretnél? Mert ha a popsidat összeszorítod nagyon erősen az is jó rá, igaz kicsit fáj, de nem megerőltető. Én modjuk a combizmaimat is összeszoktam valahogy húzni, de azt nehéz :D

2010. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
21:57-es: tényleg jó az összehúzás? nem tudom eldönteni, h a szteppertől vagy az összehúzástól gömbölyödött-e, mert egyszerre kezdtem. neked mik a tapasztalataid?
2010. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem egész jó :) Mondjuk én nem olyan gyakran csinálom, mert a fenekemmel elégedett vagyok, de combom az brutális :S szóval elkezdtem arra is :D
2010. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! köszi, h válaszoltál. írhatnék privátban?
2010. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze :) és szivesen :)
2010. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!