Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyókúrázzak le?

Hogyan fogyókúrázzak le?

Figyelt kérdés
Sziaztok szóval az én bajom az hogy csak combra fenékre és vádlira hízok ami at jelenti hogy tornázok minden este de sajnos narancsbőröm is van és repedezik a bőröm amúgy nagyon vékony a hasam és a karom(csuklóm is) segítséget szeretnék kérni hogy mit egyek mivel 13 éves vagyok és 47 kg. viszont a szüleimnek ezt nm akarom mondani hogy fogyózni akarok mellesleg anyukám is ilyen vékony volt és nagyon duci lett tehát szeretném ha tudnátok mondani combra vádlira és fenékre külömböző torna gyakorlatokat vagy valmilyen sportot de inkább mind2 mert szeretnék este tornázni és az se lenne rosz ha a diétárzásban is segítenétek mert nm nagyon értek hozzá előre is köszönöm a válaszokat légyszíves ha normális a testsúlyom mondjátok de légyszi zt is mondjátok azért el hogy hogy lehet eltöntetni a narancsbőrt mert a repedezésre kaptam ilyen olajat viszont reggel ha megyek suliba nm tudom hogy mit vegyek és otthonról pedig nm szeretnék csomagolni légyszíves segítsetek előre is köszi a válaszokat ;)

2015. aug. 23. 17:42
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy ehhez a 47 kg-hoz milyen magad vagy.
2015. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
159 cm.
2015. aug. 23. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A rossz étkezésed miatt van ez!
2015. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen de ez mit jelent hogy tornázzak mit egyek mit sportoljak stb:? ez volt a kérdés nm? !!!!
2015. aug. 24. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessék ebben a könyveben le van írva minden!

[link]

Mindent olvass el ne csak azt amit úgy gondolod hogy neked kell mert úgy nem áll össze a kép!

2015. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
felfogtad hogy nm fogok edző terembe járni 13 vagyok :P és amúgy nm feleltél a kérdéseimre mit egyek reggelire mit csináljak a narancsbőrrel és milyen féle tornagyokorlatokat végezzek de azert kössz
2015. aug. 26. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Először olvasd el a könyvet!

Sok olyat ír ami neked is hasznos és sokat tanulhatsz belőle...ez a könyv nem csak arról szól mit csinálj a konditeremben!

2015. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de légyszives ne egy könyvet mutass hanem válaszolj a kérdéseimre van nekem elég olvasmány amit ki kell olvasnom :P :)
2015. aug. 31. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem pár mondatos téma!
2015. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!