Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szedhetek fogamzasgatlo alatt...

Szedhetek fogamzasgatlo alatt vizhajtot?

Figyelt kérdés
Mennyiben befolyasolna a gyogyszer hatasat ? Kerestem de nemihen talaltam konkret dolgokat errol. Jelenleg jangeet szedek mar egy eve kb es azert picit ettol is gombolyubb vagyok arrol nem beszelve hogy raeszmeltem nem a regi a testem. Elire is koszi! 19L

2015. aug. 25. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne szedjél vízhajtót mert semmi értelme. Felborítod az elektrolit háztartásodat, szarul leszel, a zsír meg ugyanúgy rajtad marad. Az izmaid így se úgyse fogak látszani, főleg ha nincsenek is vagy ha több centis háj van rajtuk. Nőnél 20 % testzsír felett (de lehet még ennél is kevesebb) teljesen felesleges vízhajtózni.

A profik testépítők is csak a fotózás vagy verseny előtti héten szoktak ezzel élni. Amúgy nem.


Amúgy nem a fogamzásgátló hizlal, hanem a zabálás, ami a gyógyszer miatt megnövekedett étvágy végett olykor bekövetkezik.

2015. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mért ha vízhajtót szedsz?
2015. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolo! kepzeld rendszeresen edzek, ezert zsir nemis hiszem, hogy sok van es igy is latszik hogy feszes, normalisan taplalkozom es igen konnyen tudok fogyni viszont abszolut lehet oka a tabletta ennek a nagymerteku hizasnak, foleg a vizvisszatartas miatt, emiatt gondoltam, hogy kiprobalom, elvegre milyen hatasai vannak.. nem leugralast kertem, koszontem!
2015. aug. 25. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem leugattalak.


Azt te nem írtad, hogy amúgy mégis miért gondolod ezt szedni. Rossz kérdésre rossz válasz.


Ha ennyire zavar, hogy vizesedsz tőle akkor ne szedd, mert nyilván te sem gondolhatod, hogy az tuti megoldás, hogy évekig szeded a fogamzásgátlót meg a vízhajtót együtt, még ha egy hétig nem is lenne belőle gond.


Oké, egy hétig lehajtod a vizet aztán ugyanúgy be fogsz vizesedni vagy jobban. A mellékhatásokra nem egy másik bogyó a megoldás, mert akkor majd a vízhajtó mellékhatásaira is tolhatod a káliumot. Aztán arra meg a többit.


Amúgy meg nem hiszem, hogy jó az, ha ennyire bevizesedsz tőle, hogy kikerekedsz... biztos jót tesz a keringésnek. Beszélj a dokival aki felírta, és váltsál másik gyógyszerre esetleg, vagy kérdezd meg őt a vízhajtóval kapcsolatban. Már ha egyáltalán doki írta fel...és nem a gyógyszerész "ismerős" hozza.


A pluszba beszedett női hormon meg ha tetszik ha nem, változtat a szervezeten. Ha nem így lenne, nem érne semmit és teherbe esnél.


Ha nem tetszik a válasz sajnálom.


De nem ilyen fórumokon kell tájékozódni ilyenekről.

Mert aztán az ilyenekből lesznek az esti híradó főcímei, hogy belehalt yx a sok okos tuti jótanácsba.

2015. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a nogyogyaszom irta fel igen es ez mar a masodik gyogyszer, ettol megsem vagyok annyira nagy mint a masiktol, de megis zavar egy picit. nem evekigre gondoltam,nem folyamatos kurara. de a tabit nem hagyhatom abba, hosszutavu kapcsolatban elek eleg regota es nagy megnyugvast nyujt nekunk a tabletta.
2015. aug. 25. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem.


De sajnos olyan nincs, hogy valamiből csak a jó tulajdonságok kellenek, a rosszak meg nem.


A fogamzásgátló egy beavatkozás a hormonháztartásba. Megakadályozza a peteérést és ezáltal nem esik az ember teherbe. De nyilván ennek a hatásnak vannak más velejárói is, mert célzottan nem lehet csak a peteérést megállítani, az bizony kihatással lesz csomó másra is. Pl az agyalapi mirigyre, a pajzsmirigyre, a szénhidrát anyagcserére és a víz és ásványi anyag háztartásra is.


"Büntetlenül" nem lehet belepiszkálni egy olyan bonyolult rendszerbe, mint az emberi test, mert minden mindennel összefügg.


Nem vagyok bogyó ellenes, de tudomásul kell venni, hogy ezzel ez jár nálad. Valamit valamiért. Pl. terhesség alatt sem lesz szuperszálkás senki, vagy legalább is a többség nem, mert az is egy megváltozott hormonállapot, ami azt eredményezi, hogy vizesedsz és hízol. Van akinek a fogamzásgátló helyrehozza az eleve elromlott dolgait és ettől mondjuk javul az állapota, de aki alapból rendben van, annál meg előjönnek a kellemetlen mellékhatások.


Tudom miről beszélek én is szedtem 5 évig. Szétment az emésztőrendszerem, a bőröm és az alapból alacsony vérnyomásom felment 150-re! Ekkor hagytam abba.

3 év alatt sikerül magam helyrehozni úgy, hogy kiderítettem, hogy csomó élelmiszerre intoleráns lettem, úgyhogy azokat nem ehetem, de ettől legalább sikerült lefogynom és a bőröm rendbe jött, meg a vérnyomásom is.


A sok bógyós "álmenszez" miatt nem tisztul le minden hónapban rendesen a méhnyálkahártya. Ettől az évek során jól megvastagszik és megkérgesedik.


Na emiatt pl. 2 évig nem estem teherbe, amikor meg végre igen, akkor elhalt az embrió volt és művi terhesség megszakításra kellett mennem. Most épültem fel és kezdhetem újra...


Szóval a vizesedés csak hab a tortán. Jó volt az az 5 év nyugalom, de még egyszer nem ezt választanám. Köszönöm szépen.

2015. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na most persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkinél ez lesz a tablettától, mert van akinek semmi gondja a tablettával vagy utána, de benne van a pakliban.


Én így jártam. De én is tudomásul kellett vegyem, hogy nálam ez lett. Más meg szerencsésebb volt nálam. Igen van ilyen.


A vizesedés minden esetre nem egy jó jel, mert a fokozott vízvisszatartás növelheti a vérnyomást és terheli a szívet és a keringést.

2015. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!