Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a fejfájásom oka...

Mi lehet a fejfájásom oka fogyókúra idején?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Általában nincs gond a súlyomma. Egészségesen és mértékkel étkezem, eleget mozgok. Télen mégis sikerült felszednem 5-6 kilót, amitől szabadulni szeretnék. A napi étrendem: reggel teljes kiőrlésű műzli egy pici mézzel. Tízórai: egy natúr joghurt, vagy gyümölcs. Ebéd: párolt hús vagy hal, friss zöld salátával. Uzsona- mint a tízórai. Vacsora: sovány túró. paradicsom.

A gondom az, hogy délután mindig megfájdul a fejem. Nem kicsit, és az Aspirin sem használ. Tudom, valamit rosszul csinálok, de mit? Én arra gondolok, talán a vércukorszintem zuhan le, de tévedhetek is. Ha mégsem, mit tegyek ellene. Ha más a baj, akkor mi?

Köszönöm, ha valaki tud tanácsot adni.


2010. márc. 10. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy elolvastam a kérdést nekem is egyből a vércukor szint jutott az eszembe nekem is volt már ilyen akkor ittam egy pohár üditőt és utána jobb lett :D ha megint fájna a fejed akk 1 pohár üditővel (nem light) kisérletezhetsz ha ettől nem lesz jobb akkor nem vércukor szint az oka
2010. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Csak attól tartok, hogy ha naponta ez a gondom, naponta ihatom a cukros üdítőt. Szeretni sem szeretem, de ez a kevésbé problémás. Inkább attól tartok, akkor hiába a diéta, nem fogok szabadulni a fölös kilóktól. Főleg, ha délután van erre szükség. Nem tudsz esetleg valamit, ami kevésbé hízlaló, de mégis segíthet?:)
2010. márc. 10. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit megeszel az bőven elég!

Nekem is gyakran szokott fájni a fejem, amit újabban észrevettem, az, hogy egy kis futás jót tesz!

Ha most kezdted a kúrát, akkor pár nap és a fejfájás elmúlik!


Ez nem tudományos válasz, csak saját tapasztalat!

2010. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs nincs más 5letem erre velem ilyen csak 1x fordult elő (pedig az életem egyik fogyóbol a másikba). Am olvastam hogy szereted a gyümiket akkor vmilyen édesebbet próbálj enni hisz a gyümikbe is van cukor a natúr joghurt helyett inkább izesitettet az is édeskésebb más 5letem már téll nincs de azért még gondolkozok hátha vmi eszembe jut :D
2010. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogyásnál a toxinok is ürülnek a felesleggel, bekerül a vérbe, emiatt fájhat a feje is az embernek.

Sok folyadékot kell fogyasztani(vizet)

2010. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el nincs rá más megoldás ha ez a gond amúgy szedsz vmi gyógyszert mert az is előidézheti a vércukrod leesését. (még mindig 1. vok )

2010. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem szedek gyógyszert, csak mostanában Aspirint. Szinte menedrend-szerűen du. 4 körül fájdul meg a búrám, és csak a fogyókúra kezdete óta. Azért kötöm össze ezzel. Elég vizet iszok, több nem nagyon fér belém. Mindenkinek köszönöm.

2010. márc. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!