Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az ideális?

Mennyi lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Comb:52cm

Csipo:78cm

Derek:62 cm

Mell: 85cm

Súly:49-50

Magasság:167 cm

17/L



2015. aug. 27. 13:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es nagyon zsíros vagyok, amellett hogy heti 3-4x sportolok. Futok 5-6 km, uszom, görkorcsolyazom es tornazom otthon!
2015. aug. 27. 13:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen ideális! Ugyanezek a méreteim, 2 kg-mal vagyok kevesebb de csak 160 cm vagyok. Annyi, hogy a csípőm 8 centivel több és a combom is 2 centivel, mint a tied. És vékony vagyok.

Ha zsíros vagy, akkor azt csak sporttal és egészséges életmóddal tudod megvàltoztatni, ezek a sportok jók, de figyelj az étkezésre is. Fogynod nem kell!

18/L

2015. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te zsíros???

Nincs véletlenül némi testképzavarod? Így kezdődik az anorexia...

Vékony vagy, nagyon is. Ezek a méretek alapján egyáltalán nem kéne fogynod, még nyugodtan hízhatnál is simán 5-6 kg-ot, akkor sem lennél kövér!

2015. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De nagyon oldal combos vagyok es sehogysem tunik el! Napi 400 kcalt eszem, tudom hogy nagyon keves de tobbtol mar bűntudatom van, es nem erzem ugy hogy anorexiás vagyok, mert nem vagyok az!
2015. aug. 27. 14:25
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kep!

2015. aug. 27. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira örülök, hogy jövő héttől suli és eltűnik végre ez a sok ostoba csitri, aki tudja magáról hogy baromi vékony, 50 kiló vasággyal, de feltesz ide egy kérdést, és várja hogy mindenki agyon dicsérje... :D
2015. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
IQ 70 alatt, keresd meg a kezelőorvosod. Remélem tudtam segíteni.
2015. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csípődet jó helyen méred?


Végül is mindegy, napi 400 kalóriával és bűntudattal már eléggé elhatalmasodott rajtad az anorexia.

2015. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!