Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok irni . Fogyás siker...

Tudnátok irni . Fogyás siker történetet akinek sikerült. Le tudnátok irni részletesen h hogyan sikerült? Bátoritásra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm ..:))
2015. szept. 1. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy 14 éves Asperger szindrómás autista fiú, aki 117 kilót nyomott. A vérnyomása 200 körül mozgott a vércukra 12 körül járt, fájtak a lábai. Az orvos ráparancsolt, hogy ha élni akar, le kell fogynia. Egy dietetikussal megbeszélték a teendőket, még étrendet és ételrecepteket is kapott. Belekezdett a diétába. Először nagyon rosszul érezte magát, de pár hét után már nem volt gond, betartott minden előírást.

Aztán eltelt 8 hónap, és a fiú már csak 78 kg volt. Amikor zavarta a lógó bőre elkezdett sportolni (mert addig csak kockult), és rövid idő alatt eljutott a sárga övig. (Tudom ez még semmi, de annak aki semmit se mozgott korábban?)


Ja, a srác a legidősebb fiam...

:)

2015. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért, de gratulálok a fiadnak, első válaszoló. :)

Az én történetemnek még nincs vége..

169 cm vagyok, és voltam már 75 kiló is, bármikor mikor lefogytam, folyton feladtam, s elkezdtem zabálni, ezért híztam vissza, de mindig csak annyira, amennyi voltam. Aztán március környékén elkezdtem sokkal komolyabban venni és lefogytam 74-ről, 62 kilóra. Utána kicsit elengedtem magam, jött a szerelem és nem érdekelt különösebben az étkezés, nem is vittem túlzásba. Nagy meglepetésemre, csak 66 kilóra híztam vissza, szóval hálisten 70 fölött régen jártam már. :) Most vagyok 65 kiló, és 54 szeretnék lenni, de minden elszántság megvan bennem, soha nem fogom feladni. :) Sok sikert neked is, Kérdező. :)

2015. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétszer próbálkoztam, mindkétszer kisregény kezdett belőle lenni...


Akkor röviden. Életmódot váltottam, próbáltam minél kevesebbet enni (ez nálam jó módszer, mert kevés tuti nem lesz), különféle trükköket bevetettem, de a fő elem a szénhidrátcsökkentés volt. Ha nem működik a dolog, csökkentsük a szénhidrátot! Sajna elértem azt a pontot, ahol nem vagyok hajlandó további csökkentésre, legalábbis nem zöldség- és gyümölcsszezonban, most jön a több mozgás (eddig kb. semmi nem volt, ami nem célom, de képtelen voltam rávenni magam).


A trükkök egyénfüggőek, viszont a szénhidrátcsökkentés, ha nem is mindenkinek jó irány, de sokaknak beválik.

Az életmódváltást ajánlom, mert ha nem minimális a felesleg, akkor hosszú ideig fog tartani a dolog - s ugye utána sem kéne visszahízni...

2015. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

13 éves koromban kicsit duci voltam, 14 éves koromra lefogytam 52 kg-ra (165 cm), majd gimiben visszahíztam, felmentem egészen 68kg-ig. egy év után sulit váltottam, és elkezdtem szép lassan évente 2-3 kg-ot leadni, egészen 19 éves koromig, amíg el nem értem az 58 kg-ot. most 56 kg vagyok, mert idén elkezdtem sportolni és egészségesen táplálkozni és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.


azzal bátorítanálak, hogy ne legyél csalódott, ha lassú a fogyás. életed "hátralévő részében" szeretnél vékony lenni, akkor meg nem mindegy, hogy az egy fél évvel előbb vagy később kezdődik? nekem évekig tartott, hogy leadjam a súlyfelesleget, de nem is szenvedtem közben, annyi volt, hogy nyaranta kevesebbet ettem és felírtam minden nap, mit ettem.

2015. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!