Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam végre, de állandóan...

Lefogytam végre, de állandóan éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem koplaltam, sok fehérje kevés ch volt a kajám. 20 kilót fogytam, fél év alatt.

Mostanában állandóan éhes vagyok,próbálok nem hízlaló ételeket enni,de két kiflit minden nap megeszem,pl melegszendvicset csinálok.

Borzasztó bűntudatom van,nem akarok visszahízni.A sport ugyanúgy megy,de a kajának nem tudok ellenállni.

Mit tegyek?


2015. szept. 6. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan életmódot kellett volna választani,ami örökre tartható.Nem diéta,hanem a fogyás csak mellékhatás.Én mindent ettem,tortát,pizzát,palacsintát,bolognait...-13 kiló,9 éve,semmi nem jött vissza,mert azt eszek,amit akarok.A lényeg az alapanyagokon van,hogy miből készíted.
2015. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Normális keretek között emelj a CH-n, lassan felszívódók közül. A jóllakottság érdekében a zsíron is, én a kókuszzsírt ajánlom. Figyeld, hogy reagálsz, és ahhoz korrigálj. Nem mindenkinek alkalmas a magas fehérje tartalmú étrend.
2015. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyél többet normális kajákból. Mint írtad, megy a sport, szóval van egy energiaigényes elfoglaltságod, illetve izmosíthat is, ami meg szintén növeli az energiaigényt.
2015. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok fehérje, kevés ch pont hogy koplalásnak tűnik, bár a ch lehet, hogy sok volt, csak kevesebb, mint az átlagemberé :)

Való igaz, az életmódváltás az igazi. Egyél most is jól, csak többet. Több szénhidrát vagy több zsír.

2015. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!