Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs eleged ezekből a fogyózó...

Nincs eleged ezekből a fogyózókból?

Figyelt kérdés

Elnézést a sértésért, de elegem van az ilyen kérdésekből, amit ilyen 55-60-65 kilós nők tesznek fel, hogy-hogy fogyhatnék 2 hét alatt 5-6-7-8-9-10 kilogrammot?

Vagy csak lusta disznók és elkezdenek hisztizni ha hetente csak fél vagy egy kiló jön le? -.-

Nem igaz, hogy van ebbe a témába vagy 100.000 kérdés és századjára teszik fel ugyanazt. Vagy csak szórakoznak?

Hát ne mert engem már nagyon idegesít, hogy a kis ujjacskájukat féltik és nem gépelnek be egy rohadt kulcsszót a keresőbe.

Hányszor leírtátok már, hogy kell egészségesen fogyni, de mindig rákérdeznek...


2010. márc. 13. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
erről szól ez az oldal hogy mindenki feltehet akármilyen kérdést, nem csak fogyókúrák témában van millióegy ugyanolyan kérdés, hanem minden más témában is.
2010. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, de szerintem megerőltethetné magát az illető. 10 másodpercbe telik mire rátalál a megfelelő kérdésre.
2010. márc. 13. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs elegem,mivel csak azt a kérdést olvasom el,ami engem érdekel. A 'mennyit fogyhatok 1 hét alatt' kérdésekre nem kattintok rá és kész
2010. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

XD LOOOL


Nekem azokból a kérdezőkből sokkal inkább elegem van, akik azt hiszik hogy majd beisznak fogyiport vízzel meg fogyitablettát szednek és csodákat várnak... Komolyan felmérgesít hogy akár több 10ezreket kiadnak ilyenekért.. de emberi hiszékenység:P

2010. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
32%

Szerintem is baromi uncsi már, hogy minden második kérdés ugyanarról szól, a keresőben pedig ezer találat lenne ezekre a kérdésekre.


Épp ezért én már egy ideje csak a nagyon érdekes témájú kérdésekre kattintok rá, a többin átsiklok. Így nem is tartózkodom mostanában túl sokat ezen az oldalon. :)

2010. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is kezdek besokalni, de még az is idegesít, hogy mindenki gyorsan akar lefogyni. Kezdjék el időben, és akkor nem kell sürgetni a dolgokat. Ne májusban kapcsoljanak, hogy áhhh itt a nyár, kezdjék már el februárban.
2010. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Most miért izgat ez titeket, amikor nem a ti problémátok, hanem az övüké. No para, át kell ugorni a kérdést, aztán szevasz.
2010. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha elegem van belőle, akkor egyszerűen nem nyitom meg azt a kérdést, hanem átugrom. Mindenkinek joga van kérdezni, ha nem akar a régi kérdések között keresgélni, akkor tegye fel századszorra is, úgyis mindig lesz aki válaszolni fog rá.
2010. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

na ez az..mit zavar az titeket, hogy ki mit ír?? ez egy fogyis topik, nyilván nem a kisteherautókról kérdez majd..

valaki csak elvan keseredve, és segítséget szeretne...nem kell osztani az észt..ha valaki segítséget kér, meg kell adni neki.ha meg nem tudsz segíteni, inkább ne írj semmit.mindenki jobban jár..inkább azon gondolkodj el, hogy az emberek miért ítélkeznek másokról, 1 kérdésfeltevés alapján...

2010. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!