Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éjszakás műszakban is dolgozók...

Éjszakás műszakban is dolgozók hogy oldják meg a "16 /18/ óra után semmit sem eszek" diétát?

Figyelt kérdés
Szabin voltam, és olyan jól ment ez a diéta, 16 után semmit nem ettem, fogytam, de most dolgozni kell menni. Nem minden nap vagyok éjszakás, de egy hónapban 6-7 éjszakás műszakom van. Félek felborul a diétám. Éjszaka kávézok, kólázok, ennem is kell, mert nem hallgathatják mások a gyomorkorgásomat.
2015. szept. 16. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez az egész ekkortól meg akkortól nem eszem EGY HATALMAS BAROMSÁG. Én úgy oldom meg, hogy eszem. -25 kg január óta. :)
2015. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg orbitális baromság ez az X után nem eszem.
2015. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Sehogy. Kajálnak.
2015. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Light kóla, édesítőszeres kávé, ha már muszáj a koffein miatt, amúgy meg vihetsz magaddal főtt tojást, Rio Mare kész halsalit, azt az extrakicsi, jól lezárt fajtát, vagy bármilyen otthon elkészített, nem túl hízlaló cuccot. Nem muszáj édességet és szendvicset tömni éjszakás műszakban sem.
2015. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Buta vagy mint egy tök. Én este 9-kor is eszek, semmi köze a fogyásomhoz, napi 4-5szöri étkezés, nem szemét kajából, mozgás.

Ez a kulcsa az egésznek, nem az óralesés.

2015. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha éjszakás vagy napközben alszol. (gondolom) Nem kell felborulnia a megszokott étkezésnek, csak kicsit eltolódik. Amíg alszol evidens, hogy nem eszel. A napi kaja mennyiséget pedig úgy oszd be, hogy az éjszakai műszakban is tudj enni. Kaja nélkül éjszakázni kb. ugyanolyan, mintha egész nap nem ennél semmit. Úgy ütemezd, hogy mielőtt lefekszel reggel/délelőtt aludni ugyanannyi idő teljen el az utolsó étkezésed után, mintha normális nap lenne.
2015. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Duenna ***** válasza:
0%
Nem borul fel a rendszer, ha ugyanúgy betartod az evési időpontokat, ahogy eddig csináltad! Ha éjszaka dolgozol, nem kell enned, ha fogyókúrázol. Egyél este hatkor, és az éjszaki munkával le is dolgozod!
2015. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Tök hülyeseg ez az időponthoz kötès. Napi 4-6 alkalommal eszek, van mikor este 10-kor is ha kell. Mégis június 26 òta fogytam 13,5 kg-ot. Az életmòd a lényeg, nem az hogy mikor eszel. Hanem jòl kell ètkezni, 70%-ban azon mùlik a siker.
2015. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Eltolod és kész. Hogy mennyivel, az attól függ, hogyan esik jól. A párom pl. képtelen éjjel enni, 12 órázáskor egyszerűen nem evett bent, max. a legelején. Én pedig egyszerű vagyok, mint a faék, éhes vagyok, eszem. nekem nagyopn kell az időbeli megszorítás, de én időszakosan böjtölök, a napomban van egypár óra délután, amikor eszem. Ha éjszakáznék, ezt eltolnám valahová, valószínűleg estére, mert éjjel nem eszem. A fogyás szempontjából tökmindegy, hogy éjfélkor eszel vagy sem... Az összbevitel és összetétel számít inkább s persze a kalóriaégetés.
2015. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem jó ez a diéta, ezt nekem az orvosok is mondták. Nekem annyit mondtak hogy sportoljak és mozogjak és kerüljem a nagyon cukros ételeket meg a zsíros ételeket és minimalizáljam a szénhidrátokat, de leginkább sportoljak. Nekem mondták hogy alvás előtt 2 órával ne egyek mert az az egészséges, mivel tudják jól hogy 3 műszakban dolgozom és mondták is hogy egyek amikor jól esik és ne legen lelki ismeret furdalásom, a lényeg az hogy tudjak rendesen 6-8 órát aludni vagy amennyi jól esik, sportoljak 2-3 naponta és egyek több zöldséget, gyümölcsöt és figyeljek oda arra hogy ne merüljek ki teljesen. Én ezeket az apróságokat betartva tavaly 10 hónap alatt lement 30 kiló. Most már erősítek, nem tartom ilyen diétás étrendes marhaságokat, jó persze figyelek arra mit eszek, de nem csirkemellből és rizsből áll az egész étkezésem ami szerintem csak egy divatos marketinges hülyeség és még drága is a csirkemell. Ugyanúgy eszek disznóhúst meg nyulat meg csirkét ami épp van amit megtudok venni és ami olcsó is meg én is tartok állatokat ezért eszek sertéshúst meg nyulat mert mi tartunk állatokat, és nekem anyagilag így éri meg meg ez van azért minek költsek pénzt divat kajákra ha van házi "gyártmány" Én annyit teszek hogy odafigyelek arra hogy ne nassoljak össze minden szemetet és próbálok változatosan enni mindenfélét hogy ne legyen gond és lemozgom azt. Nem az a vágyam hogy címlap vasgyúró legyek vagy alsógatya reklámos szépfiú egyszerűen legyen erőm és nézzek ki valahogy amit tartok is, és bírjam a terhet ami a munkámmal jár.
2015. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!