Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovabb? Tudd valaki...

Hogyan tovabb? Tudd valaki tanacsot adni?

Figyelt kérdés

janura 1 ota csinalom a 90 naposat ,7 kilo ment ,viszont eleg reg nem mozdul a merleg nyelve.

Jarok futni egy het kb 3 szor neha 5 szor 1 orat az edzoterembe, plusz neha sulyzozom.

a nadragokon latom az eredmenyt ,bar a merleg nem mutatja ,tudom az izom nehezebb mint a haj.

Viszont kezdek belefaradni a 90 naposba.

Valtsak ?

es ha igen mire?

172 cm vagyok es 78 kiloja es 32 eves.

aprilis vegere szeretnem elerni a 65 kilot.


2010. márc. 13. 18:37
 1/5 Krisz85 ***** válasza:

Ha már ennyi energiát ráfordítasz magára a diétára, akkor csinálhatnál valóban hatásos sporttáplákozáson alapuló diétát is, amihez szintén akaraterő kell, de nem fogsz belefáradni a diétába. A testsúlyod megállásáanak is megvannak a biológiai okai.


bővebben írj privit

2010. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na ez az, amikor rájösz, hoyg nem lehet örökké diétázni. át kéne állni egy kalóriaszegény zöldségben gyümölcsben gazdag napi ötszöri étkezésre, tudatosan figyelni mi mennyi, és keveset enni, de "normál" kaját, figyelj, hoyg minidg sovány hús legyen, sovi sonka, zsírszegény sajt, minden legyen light-os ami csak lehet, és kevés kenyérrel, persze csoki, süti minimális.
2010. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.

Nem eszem kenyeret , es sutit sem ,nem szeretem, a csoki az megy, de annak az adagja is vissza van veve nem is eszem minden nap.

az 5 -szori etkezes nem megy azt mar probaltam,nem is egyszer,kinel mi mukodik .

reggelire gyumolcsot eszem ,10 korul ehez vagyok de megallom a legtobb esetben es csak ebedet eszem utanna ugy 5 korul es kesz.

mashogy nem megy.

ez a 20 kilo pusz a terhesseg ,de foleg a szoptatas utan jott ram,mert ha nem ettem nem volt eleg tejem.

A gyomrom mostmar vissza allt a normal adagra.

Szoval akkor sali es husi gyumolcs mertekkel minimalis edesseg es edzes ,2 honap alatt le visz rolam meg 10 kilot?

2010. márc. 13. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem visz le. Az 5 után nem evés meg baromság.


kezdet voltam.

2010. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy baromsag az 5 utan nem eves de mint csinaljak ha nem vagyok ehes megprobaltam enni de nagyon nem esett jol 3 falat utan abba is hagytam.

de azert neha szokta 6 es 7 kozott is enni.

Probalkozom.

2010. márc. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!