Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves ökölvívó fiú vagyok...

16 éves ökölvívó fiú vagyok nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az ökölvívás miatt nekem rendszeresen fogyasztanom kell verseny előtt.5-6 kilót kell fogyasztanom mindig és 1 hét alatt meg is szokott lenni napi 4-5 edzéssel.De a kajám az szinte 0....Reggel egy alma,délután egy paradicsom és este egy paradicsom és paprika ennyi.És napközbe 2-3 pohár víz.Amikor az orvos meghallotta azt mondta hagyjam ezt abba mert rongálja a szervezetem és bármi bajom lehet kiszáradhatok.De nekem ez nagyon fontos ez a mindenem szerintetek is igaza van ? :/

2015. szept. 20. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a koplalás (cukorral, ami pont nem fontos, fehérje viszont kéne s azért zsír nélkül is elég egészségtelen létezni) s főleg a nem ivás nagyon nagy gond. Még ha az utolsó napon kevesebbet is innál, de egy hétig csinálod ezt? Hogy bírod egyáltalán evés és ivás nélkül? Ez tuti nagyon egészségtelen. Ökölvívás és egy bizonyos súlyra beállás, az rendben van, de minek kell ezért ilyen extrém dolgokat tenned?
2015. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szarul csinálod nagyon, lehetne ezt ésszel is, jobb lenne az erőszinted, szóval a te érdeked lenne igazán.
2015. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp le akarom adni azt a megfelelő súlyt és azért az utolsó időszakban hogy az erő megmaradjon :/ megfogadom a tanácsod és megpróbálok jobban oda figyelni mert pokolian nehéz mintha egy luk lenne a gyomromban ami szétégne :/.Túl elhatározott vagyok sok dolog felé
2015. szept. 21. 00:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Második pont akkor válaszoltál amikor írtam és látom tényleg rosszul csinálom :/ mindenki ezt mondja szóval igazatok van
2015. szept. 21. 00:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek hosszútávú negatív hatásai lesznek, szóval jobban kellene vigyáznod ezután magadra.
2015. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sportorvossal beszéld meg. Ők jobban megértik, hogy sportolóknak néha a saját szervezetüket is sanyargatni kell, pl. nálad verseny előtti fogyással. Ők jobban érzik, hogy mi az a határ, ami egy egészséges fiatalnál még belefér, és mi az, ami már nem.
2015. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Próbáld meg belediétázni magad a súlycsoportba és a versenyidőszakban tartani a súlyodat.

A Sárga kapszulában megtalálhatod rá a választ nagyjából hogyan kéne.

2015. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!