Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnek, akkor...

Ha fogyni szeretnek, akkor cukor, mez vagy edesitoszer? Illetve almas kerdesek?

Figyelt kérdés

1. Azt hallottam, az edesitoszer meg rosszabb, mint a cukor. Akkor mar inkabb egy kis mez vagy tenyleg keves cukor. Akkor most melyik a legjobb?

2. Almaval kapcsolatos allitasok, melyik igaz?

-Ha teli hasra esszuk, hizlal, ha uresre, fogyaszt.

-Este ures gyomorra mar nem szabad almat enni, vmi savas dolog miatt.

-Reggel, szinten ures gyomorra egeszseges enni, ha rogton utana reggelizunk rendesen?


2010. márc. 14. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
egyél egy kis mézes cukros almát ..és ha még fogyósabbá akarod tenni akkor tudod..fahéj!!!! :) de ha igy sem éreznéd akkor desszertnek ehetsz egy csokitortát mézzel és cukorral
2010. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elég drága, de a nyírfacukor a legjobb. Cukorbetegek is annyit fogyaszthatnak belőle amennyit akarnak.

Az alma reggel biztosan jó, de attól is függ kinek milyen a gyomra- szerintem.

2010. márc. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alma semmilyen napszakban nem hízlal. A méz viszont annál inkább, iszonyat magas a kalóriatartalma, emellett akik mondjuk pollenallergiások (vagyis az embereknek több mint a fele) azoknak nem is ajánlott, mert szintén allergiás reakciókat válthat ki. Az édesítőszer -mivel mesterséges úton állítják elő- valóban nem a legegészségesebb. Viszont ilyen alapon ne egyél pl. csirkét se, mert azt is mesterséges táppal etetik mielőtt levágják. Vagy ne egyél almát se, mert azt meg permetezik. Sőt, vitamint se szedj, mert az is mesterséges. A smink amit a bőrödre kensz (vagy a krémek) szintén mesterséges anyagokból készülnek. Nem azt mondom, hogy orrba-szájba édesítőzz, de a normál mértékben nem fog megártani. A cukornál mindenesetre sokkal jobb. Akinek van pénze, ideje és energiája fellelni a megfelelő boltokat, az vegyen nyírfacukrot vagy bio termékeket, bár ez utóbbi jótékony hatása szintén erőteljesen megkérdőjelezett a kutatók által.
2010. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Én édesítőt használok, fogytam eddig 8 és fél kilót (kb.2 hónap alatt) és még mindíg élek) almát pedig simán megeszem még este 8kor is
2010. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2010. márc. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!