Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok,156cm,57kg...

17 éves lány vagyok,156cm,57kg, szeretnék 4-5kg- tól megszabadulni május végéig?

Figyelt kérdés
De úgy hogy ne jöjjön vissza rám. Akinek van jó ötlete, néhány tanácsa, illetve szívesen venne részt ebben, akkor itt megtárgyalhatnánk a tapasztalatokat, de privát üzenet is jöhet, akinek van kedve nekikezdeni velem együtt. Nekem van egy stratégiám, amivel egyszer már sikerült majd 5 kilót leadnom, de sokáig tartott. Várom a vállalkozó kedvűeket, kérek kort, súlyt, magasságot?
2010. márc. 14. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátőőő, változtass az étkezési szokásaidon ha még nem tetted, mármint hagyd el a csokoládét, tésztaféléket, lisztes termékeket, de azért ne vonj meg magadtól mindent egyszerre, néha egy héten egyszer beiktathatsz egy kis bűnőzést is, hogy teljesen ne szokjon el tőle a szervezeted, igy nem hízod majd vissza a kilókat, ha később fogyás után megrohamozod a chipszes zacskót vagy ilyesmi! Én így csinálom, néha elmegyek futni bár a rossz idő még ittvan és igy nemnagyon van kedvem, de mozodj valamit! 4-5 kiló nemolyan sok, leadni nem nehéz, megtartani annál inkább! Ugyh étrendváltoztatás, de nemcsak pár hónapig, ha lehet végleg!A húsokat ne rizzsel edd vagy krumplivak, hanem váltsd fel őket zöldséggel! Vagy ha rizst ennél ne hússal hanem azt is zöldséggel! Reggelire a szendvics helyett dobj be egy natúrjoghurtot almával vagy valami gyümölcsel! 4-5 után ne egyél, de 6 után semmiképp! Remélem valamit segít a válaszom :)
2010. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolj és táplálkozz egészségesen és kiegyensúlyozottan.
2010. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fuss! Heti 2-3 alkalommal. Ha jó kondiba vagy, akkor 2x6 perc bemelegítés, 2x6 perc lendületes futás, és 2x6 perc levezetés. Ha ezt soknak érzed, akk ugyanezt csinálhatod 2x5 perccel is vagy ahogy akarod. Én amúgy 12/L vok, 168 cm és 51kg. Sok sikert!!
2010. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ÉN szívesen kezdem veled.

17/L vagyok 167cm és 55 kg

5 kg-ot szeretnék leadni.

Mikor kezdjük?:)

2010. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!