Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 3 kilot kéne fogynom,...

2 3 kilot kéne fogynom, zsírleszívás :D?

Figyelt kérdés

65-66 kilo vagyok


jo lenne az 63 nak, vagy 62nek is :D


nem vagyok nagyon hízós, egy évig ettem mindenfélét amit nem kellett volna, gondolom ezért van ez.:D

az a baj, hogy lassan olyan a hasam mint egy két hónapos terhesé :D


tehát, ha lenne valaki olyan kedves, és megmondaná mit egyek + - ra annak örülnék:D


(van almám, zabpelyhem de az sz_r, meg csirkemellem is)


mi lenne ha leszivatnam?:D 2 kilot is leszívnak ?:D


F


2015. szept. 22. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
most látom, hogy irritálóan sok lett a kettőspont dé, ezért bocsánat. ( :D )
2015. szept. 22. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha trollkodsz, ne használj smiley-t, mert esélyed sincs, hogy komolyan vegyenek :D


Egy két hónapos terhesen semmi sem látszik még.


Én szénhidrátot csökkentenék és rendes, valódi ételeket ennék. Zöldség, tojás, hús, amit szeretsz. Persze hosszú a lista, viszont emberfüggő, kinek mi számít megfelelőnek és egészségesnek.

2015. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

utólag elolvasva, nagyon irritáló amúgy, de hát na, vidám vagyok.


ez már kerekedik :D

a probléma gondolom ott kezdődik, hogy reggelente péksütit zabálok munkahelyen


ha lecserélem almára patent lesz?

2015. szept. 22. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
ha almát eszel, éhes leszel :D ezt a kis pocakod könnyedén lemozgod egy hónap alatt egy kis esti futással meg edzésekkel meg egyél rendesen és kész :D péksütit most ne nagyon, hanem egyed csak a zabpelyhet reggelire, tejben megfőzve mézzel nagyon jó :D
2015. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem te vagy Arnold Schwarzenegger a Juniorból? Ott az F betű de terhes hasad van? :D

A köldök alatti zsir a legnehezebben megy le. Tesóm is ugy fogyott a hasáról, nem ivott kólát. Elég Sportos, dehát a köldök alatti 2centi zsír úgy zavarta. Diéta! Rizs rizs hátán, több mozgás rizs és csirkemell. Mégtöbb mozgás. Úgy tudom, hogy kell lenni egy bizonyos mennyiségű zsirnak hogy le tudják szívni. De ha újra eszel össze vissza, akkor ismét lesz pocakkk..

2015. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A mozgast akartam elkerulni, de akkor ugyerzem ezt nem fogom meguszni.

az is jo ha setalok?:D


evek ota nem iszok kolat, bar gondolom, az energiaital se jobb ( meg 1 ok, hogy felmondjak, 4kor kelek!)

szoval, no energiaital!


F !!!! :D

2015. szept. 22. 21:35
 7/7 anonim válasza:
Én is 4kor kelek, egy kv le, majd meghalok a nap további időszakában a napnak. Én rohadtul sok zöldséget eszek. De nem reggelizek, ha este 10kor akarok vacsizni akkor nyugodtan tehetem. De 10kg t én is ugy hiztam, hogy Meki, gyros, pizza kóla stb. Bár én 40ről 50re. A kenyeret tésztát elhagyod az is sokat dob, ill a krumpli ami magas szénhidrát tartalmú.
2015. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!