Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ducik, nektek is vannak...

Ducik, nektek is vannak pillanataitok, mikor undorodtok magatoktól?

Figyelt kérdés
Vannak pillanatok, mikor el tudom fogadni a testem, máskor meg legszívesebben felkötném magam.
2015. szept. 24. 00:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen...ezert dieta edzes
2015. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mikor lefogyok, csak rosszabb.
2015. szept. 24. 01:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Naná. Viszont a csoki megvigasztal.:-)
2015. szept. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha. Ez az én egész jól működő testem, kedvelem :) 25 kiló volt a maximális feleslegem, nem volt esztétikus, mivel egyenlőtlenül hízom, de azért ez még nem az az undorító szint :) A külsőm sosem volt számomra nagyon fontos, az egészségemért fogyok inkább (már amikor fogyok, az elmúlt években már nem igazán).
2015. szept. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél valamit ellene. Sport és kicsi diéta.

Persze a legegyszerűbb eltepsedni, hogy úgyis mindegy, mert soknak a kövér tetszik. Kinek????

2015. szept. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelmû, hogy teszek ellene, ha ebbe a rovatba írtam.
2015. szept. 24. 08:50
 7/11 anonim válasza:
Szerintem mindenkinek vannak pillanatai, amikor nem elégedettek magukkal és kicsit elkeserednek emiatt. Szerintem egy "csinosabb nap" beiktatása sokat segít ezen. Egy kis smink, haj és a megszokottól csinosabb öltözet és máris jobban fogod érezni magad. Hosszú távon persze a fogyás és az egészséges életmód a megoldás, amitől nem csak vékonyabb leszel, de a közérzeted is jobb lesz. A jobb minőségű szénhidrátoktól és a mozgástól több lesz az energiád és jobb a kedved. Ehhez persze idő kell, úgyhogy legyél türelmes. A munkának mindig van gyümölcse. :)
2015. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen van nagyon sokszor es ideges vagyok miatta..de nem eléggè hogy változtassak..gyenge vagyok ennyi es lusta is és enni is imádok szóval befogtam a szám.
2015. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem nincs:)
2015. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régen volt nekem is de mióta lefogytam a feleslegem nagyrészét már nincs :)
2015. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!