Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem eszek csak...

Szerintetek ha nem eszek csak iszom vizet 1 hétig mennyit fogyok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 19:08
 1/10 A kérdező kommentje:
148KG 182CM FIU 17 EVES
2015. szept. 25. 19:09
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Láttad A kör című filmet?A hetedik napon meghalsz.Annyi ideig lehet bírni vízzel.:P
2015. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Fogsz fogyni,az biztos,de amint újra elkezdesz enni,duplája jön vissza...nem éri meg,ne így koplalj,egyél csak zöldséget,fehérjét,gyümölcsöt,napi 5x kis adagokban és igyál sok vizet,ha mozogsz mellette és kitartó vagy sokat tudsz fogyni,hajrá!:))
2015. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Áruld már el, hogy ennek így mi értelme lenne?

1. Ki se bírnád

2. Bár pár hátig el lehet lenni élelem nélkül, de tuti kórházba kerülsz

3. Az első adandó alkalommal amikor már nem bírod és enni fogsz dupla annyi visszamegy rád ami lement.


Inkább változtass étrend szokásaidon, sportolj, és lefogysz rendesen.

2015. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ekkora túlsúly kezeléséhez orvosi felügyelet (akár egy kórházi beindítás) és dietetikus tanácsa kell. Egy hét alatt alig fogynál, a túlsúlyodhoz képest az nulla lenne, és természetesen többszörözve jönne vissza, amellett, hogy ki se bírnád. Kb másfél évnyi fogyókúra áll előtted. Vigyázz, nehogy tovább hízz! Édesség nincs, hozzáadott cukor nincs, lisztes áru minimális. Sok hús és egyéb fehérje, zöldség, gyümölcs van.
2015. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egy kérdés, hulye vagy?

1.étrend kell!

2.sportolj!

2015. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ha ezt elolvasod és felfogod, remélhetőleg nem nyírod ki magad koplalós hülyeséggel.

2015. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azért ez elég drasztikus,ennyire ne sanyargasd magad.Minden nap kell enned.Állítsd úgy össze az étrended,hogy legalább 3x étkezz egy nap és ha nasizni támad kedved akkor gyümölcsöt egyél mondjuk.Szénhidrátban gazdag ételeket kerüld,pl köretnek válassz pároltzöldséget tészta vagy krumpli helyett.Valamint mozogj legalább napi fél órát.
2015. szept. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Semmi értelme. Előbb utóbb úgyis elkezdesz enni, és még rá is hízol.

2. Én 15 évesen csináltam ilyet, 8 napig birtam. Egy dekát se fogytam....akkor hagytam abba amikor majdnem elájultam a suliban a 8. Napon.


Diéta, mozgás. Én a 4. Hónap végén járok. Sokmindent kipróbáltam az évek során, végül a saját módszerem és a kalóriaszámolás keveréke jött be. ( nem csak fogyok, de bírni is fogom egész életemben ezt tartani, mert nem jár megvonással.)

2015. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy napig sem birnad ki
2015. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!